پنل ارسال ایمیل گروهی و انبوه

3.97 از 5 (44 رای)

ایمیل سال‌هاست که به یکی از پرکاربردترین ابزار ارتباطی تبدیل شده و سهولت ارسال ایمیل با ارسال نامه از طريق پست غیرقابل مقایسه است.

پنل ایمیل تبلیغاتی پارس گرین این امکان را در اختیار شما قرار میدهد که بتوانید به هر تعداد و در کوتاه ترین زمان ممکن ایمیل ارسال کنید.

email-mail-marketing-bulk-mail-ارسال-ایمیل-انبوه-پارس-گرین

 

قابلیت های پنل ایمیل تبلیغاتی:

ارسال به صورت 100 درصد اینباکس ( به هیچ عنوان اسپم نخواهید داشت )

 ارسال زماندار

ارسال تکی و گروهی

مدیریت کامل سامانه با در اختیار داشتن تمامی امکانات

 منوی فارسی و دسترسی آسان برای تمامی کاربران

امکان استفاده از وب سرویس

e-mail-marketing-ایمیل-مارکتینگ

از امروز بازاریابی ایمیلی را شروع کنید!

بازاریابی ایمیلی به نوعی از بازاریابی مستقیم گفته میشود که در آن از ایمیل به عنوان وسیله ای برای ارسال پیام هایی از قبیل فروش یا جمع آوری هزینه به مخاطبان استفاده میشود. همچنین از طریق ایمیل می توانید چندین صفحه در مورد محصولات خود توضیح دهید!

 

مسیر تبلیغات هموار است!

تبلیغات از طریق ایمیل ابزاری مقرون به صرفه ای است که هزینه آن بسیار کمتر از تبلیغ تلویزیون، رادیو و حتی آگهی روزنامه است و در عین حال از نرخ پاسخگویی بالایی نیز برخوردار است. همچنین این ابزار موجب وفاداری مشتریان و نیز تقویت نام تجاری می‌شود، ضمن اینکه در جذب و نگهداری مشتریان نیز ابزار بسیار کارآمدی است. 

 

email-ارسال-ایمیل-تبلیغاتی-ارسال-سریع-ایمیل

بازاریابی خود را دیجیتالی کنید!

 جهان با سرعت هرچه تمام تر رو به دیجیتالی شدن است و نسل های جدید از دنیای جدید دیجیتال استقبال کرده و مردم نیز بصورت روزانه در حال مصرف محتوای دیجیتال می باشند. از طرفی شرکت ها بازاریابی دیجیتالی را جایگزین بازاریابی سنتی کرده اند زیرا روش های بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه تر، سریع تر، عملی تر و همه کاره تر از روش های قدیمی سنتی است. 

 

پل-ایمیل-تبلیغاتی-پارس-گرین-وب-سرویس-ایمیل-webservice-mail

ارسال هزاران ایمیل به هزاران مخاطب !

با سرویس های عمومی مثل Gmail و Yahoo می توان حداکثر 500 ایمیل در روز ارسال کرد. حال اگر مشتریان شما بیشتر از این تعدادند یا شما دنبال کسب سود از طریق ارسال ایمیل تبلیغاتی هستید و دنبال هزاران مخاطب هستید سامانه ایمیل پارس گرین به شما کمک می کند به صورت انبوه به هزاران مخاطب خود ایمیل ارسال نمایید و بازخورد آن را مشاهده نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02141757000 تماس بگیرید و یا عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید تا همکاران ما در اسرع وقت برای راهنمایی کامل با شما تماس بگیرند.

 

 

کد BSC : -709516076131420182047812731-10092;