ارسال ایمیل تبلیغاتی

4 از 5 (3 نظر)

ایمیل تبلیغاتی

در گذشته، نامه یکی از وسایل بازاریابی و تبلیغات بوده است با افزایش روزافزون نیازها، زمانبر و پر هزینه بودن روش های سنتی و قدیمی امروزه از ابزار ایمیل برای تبلیغات اینترنتی به شیوه ی اثربخشی استفاده می شود.

تبلیغات با این روش ابزاری با صرفه و کم هزینه و از نرخ بازدهی خوبی نیز برخوردار است. ارسال ایمیل تبلیغاتی و انبوه در قالب خبرنامه های الکترونیکی و ایمیلی منجر به تحول چشم گیری در رونق کسب وکار شده است بازاریابی الکترونیکی یک پیام تجاری به طور مستقیم به یک گروه از مردم با استفاده از ایمیل است. این پیام معمولا شامل استفاده از ایمیل برای ارسال تبلیغات، درخواست کسب و کار، درخواست فروش و یا کمک های مالی و به معنی ایجاد وفاداری، اعتماد و یا آگاهی از نام تجاری است.

از واژه بازاریابی پست الکترونیک معمولا برای اشاره به ارسال پیام های ایمیل با هدف بالا بردن رابطه یک تاجر با مشتریان فعلی یا قبلی خود ، برای تشویق وفاداری مشتری و تکرار کسب و کار، ارسال پیام های ایمیل با هدف دستیابی به مشتریان جدید و یا متقاعد کردن مشتریان فعلی برای خرید فوری چیزی، و اضافه کردن تبلیغات به پیام ایمیل توسط شرکت های دیگر را به مشتریان خود ارسال می کند.

ایمیل تبلیغاتی چیست؟ روش های اصولی ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل انبوه در واقع به معنای تبلیغات کالا و اجناس از طریق ایمیل هست، به این صورت که شما محصولات ، خدمات و اخبار سایت خود را برای لیستی از ایمیل مشتریان هدف خود ارسال خواهید کرد. به شکلی که این ایمیل ها هیچگونه مزاحمتی برای افراد نداشته باشند و افراد هر زمان که دوست دارند بتوانند درخواست لغو عضویت از لیست خبرنامه ایمیلی شما را ارسال کنند.

بازاریابی ایمیلی : ایمیل مارکتینگ یا ارسال ایمیل انبوه در واقع به معنای تبلیغات کالا و اجناس از طریق ایمیل هست، به این صورت که شما محصولات ، خدمات و اخبار سایت خود را برای لیستی از ایمیل مشتریان هدف خود ارسال خواهید کرد. به شکلی که این ایمیل ها هیچگونه مزاحمتی برای افراد نداشته باشند و افراد هر زمان که دوست دارند بتوانند درخواست لغو عضویت از لیست خبرنامه ایمیلی شما را ارسال کنند.

Promotional-email

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615462024-2075583750-18872;