مزیت ایمیل انبوه

4 از 5 (3 نظر)

مزایای ارسال ایمیل انبوه

در روش ارسال ایمیل تبلیغاتی اطلاعات مورد نظر به صورت متون گرافیک (ثابت یا متحرک)، همزمان برای هزاران نفر ارسال می‌شود و دریافت کنندگان می‌توانند با پرکردن فرمهای پیش بینی شده در نامه با فرستنده ارتباط دو سویه (Interactive) برقرار کنند. این ایمیل ‌ها را می‌توان بصورت خبرنامه‌های ادواری نیز ارسال کرد.

ایمیل مارکتینگ یا بازاریابی ایمیلی یکی از روش های بازاریابی مستقیم است در این روش صاحب کسب کار یک ایمیل تبلیغاتی جذاب آماده می کند و یکباره آن را برای هزاران نفر ارسال می کند امروزه این روش تبلیغاتی به دلیل مزایای فراوانی که دارد به عنوان یکی از اصل ترین روش های تبلیغاتی در دنیا محسوب می شود و تحقیقات گسترده ای در جهت افزایش بازده این روش در حال انجام است . اهمیت این روش به حدی است که به عنوان مثال در سال 2009 فقط در کشور انگلستان حجم مبادلات صورت گرفته توسط آن در حدود 292 میلیون پوند و در سال 2006 این مبلغ در ایالات متحده معادل 400 میلیون دلار بوده است.

ارسال ایمیل انبوه چه مزیتی برای شما دارد ؟

از جمله مزایای این روش عبارتند از :

 -  بیشتر از 50% از کاربران اینترنت هر روز از ایمیل استفاده می کنند.

 -  تعداد این کاربران بسیار زیاد است. به عنوان مثال تعداد کاربران اینترنت در ایران حدود 30 میلیون نفر تخمین زده شده است.

 -  امکان دسته بندی مخاطبین به راحتی وجود دارد. این امر امکان تبلیغات هدفمند را فراهم می کند.

 -  گستره این بازار به اندازه کل کشور و یا حتی کل کاربران اینترنت در دنیاست.

 -  این روش نسبت به سایر روش های تبلیغاتی بسیار کم هزینه است.

 -  این روش از سرعت بسیار بالاتری نسبت به سایر روش ها برخوردار است. به گونه ای که شما تنها به 30 دقیقه زمان نیاز دارید تا اینکه متنی پر محتوی غنی و جذاب طراحی کنید، ارسال این متن به صدها هزار نفر فقط به اندازه یک کلیک کردن زمان نیاز دارد.

Benefits-of-sending-bulk-emails

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607613062024-2114200646-18832;