نمایش ایمن ایمیل جهت جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها

4 از 5 (3 نظر)

نمایش ایمن ایمیل در وردپرس برای جلوگیری از اسپم

یکی از بزرگترین مشکلاتی که وبمستران دارند این است که با درج ایمیل انها در سایت ربات های اسپم و اسپمر ها شروع به ایمیل های ناخواسته برای آنها می کنند که واقعا آزاردهنده هستند. بنابراین لازم است تا از روشی استفاده کنیم تا علاوه بر اینکه امکان افزودن آدرس ایمیل خود را در سایت داشته باشیم بلکه بتوانیم از دید اسپمرها آدرس ایمیل خود را مخفی کنیم.

در این مقاله قصد دارم تا به معرفی قطعه کدی بپردازم که با استفاده از آن قادر خواهید بود تا ضمن استفاده از ادرس ایمیل در هر بخش از سایت خود آن را از دید اسپمرها مخفی کنید.

Prevent-spam-emails-in-wordpress

 

برای شروع کار ابتدا فایل مربوط به هر مکانی که می خواهید آدرس ایمیل خود را در آن نمایش دهید را باز کرده و کد زیر را در آن قرار دهید. به عنوان نمونه اگر می خواهید آدرس ایمیل در فوتر سایت نمایش داده شود فایل footer.php را برای ویرایش باز کنید و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

antispambot("youremail@yoursite.com");

اما برای اینکه کمی حرفه ای تر عمل کنید فایل فانکشن (functions.php) قالب خود را نیز باز کرده و کدهای زیر را در آن قرار دهید.

function safe_email( $atts, $content ) {
return '<a href="mailto:' . antispambot( $content ) . '">' . antispambot( $content ) . '</a>';
}
add_shortcode( 'email', 'safe_email' );

پس از اینکه فایل های مربوطه را ذخیره کنید شورت کدی برای افزودن ایمیل در سایت اضافه خواهد شد. حال با خیال آسوده می توانید مشابه نمونه زیر شورت کد مورد نظر را در هر مکانی از سایت خود قرار دهید تا ایمیل خود را در سایت درج کنید.

[email] youremail@yoursite.com [/email]

با استفاده از این شورت کد دیگر اسپمرها قادر نخواهند بود تا ایمیل شما را رصد کرده و با قرار دادن آن در بانک ایمیل خود ایمیل های ناخواسته برای شما ارسال کنند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607627252024788483793-31708;