ارسال فکس اینترنتی - پنل فکس اینترنتی

3.68 از 5 (69 نظر)

سرویس فکس اینترنتی چیست ؟

ارسال فکس بدون نیاز به دستگاه فکس ، خط تلفن و نصب نرم افزار .

جهت ارسال فکس ، شما می توانید با ورود به حساب کاربریتان و انتخاب گزینه ارسال فکس ، متن دلخواه خود را به صورت فایل ، PDF , jpg , png  و غیره بارگذاری کرده و به شماره فکس ( های ) مورد نظر ارسال نمایید .
بطور خلاصه می توان فرض کرد ، که این سرویس مانند ایمیل GMAIL و یا  YAHOO شما می باشد که ورودی از دستگاه فکس و خروجی به دستگاه فکس را دارا می باشد و بدین ترتیب امکان ارسال فکس را در هر مکان ، در هر زمان و با هر دستگاه متصل به اینترنت ( مانند کامپیوتر ، موبایل های هوشمند و ... ) بدون نیاز به نصب نرم افزار و سرور ، مقدور می سازد . شما هیچگونه هزینه ای بابت مخابرات ، شماره فکس ، دستگاه فکس و غیره نداده و تنها اشتراک ماهانه پرداخت می نمایید . جزییات قیمت این سرویس در قسمت "تعرفه ها" موجود می باشد .

fax-ارسال-فکس-انبوه-پنل-فکس-اینترنتی

امنیت اطلاعات در سرویس فکس اینترنتی پارس گرین  :

 امنیت اطلاعات :

جهت بالا بردن بیشتر امنیت تبادل اطلاعات ، گواهی  (SSL (Secure Socket Layer خریداری کرده و تمامی اطلاعات خود را با AES-256 bit رمزنگاری می کنیم .
هنگام انجام عملیات خرید شما به درگاه بانک ها هدایت شده و هیچگونه اطلاعاتی از جزییات حساب بانکی شما در پایگاه داده سایت ذخیره نمی شود .
استفاده از این سرویس برای اطلاعات غیر طبقه بندی شده می باشد و توصیه به عدم استفاده برای ارسال اطلاعات محرمانه میشود .

 معماری سیستم :

برای پایداری سرویس ، از معماری چند لایه ای و Firewall های پیشرفته استفاده می شود .

 امنیت فیزیکی :

تمامی تجهیزات در دیتاسنتر افرانت میزبانی می شوند . این دیتاسنتر از طریق فیبر نوری به شرکت زیر ساخت ایران ، مخابرات ایران ، شبکه فیبر نوری سازمان کنترل ترافیک تهران (TTCC) و شبکه فیبر نوری صدا و سیما (IRIB)  متصل است ، که این امر پایداری سرویس های این شرکت به میزان قابل توجهی افزایش داده شده است . تجهیزاتی از قبیل ژنراتور دیزلی ، CHP و UPS پایداری برق را نیز تضمین می کند .
با توجه به داشتن گواهینامه ISO 27001 از شرکت بین المللی IMQ در دیتاسنتر و ممیزی سالیانه آن ، الزاماتی از جمله کنترل تردد در دیتاسنتر توسط حراست و دستگاه های  biometric، ضبط و نگهداری تردد توسط دوربین های مدار بسته وحضور 24 ساعته تیم پشتیبانی انجام می گیرد که امنیت فیزیکی و پایداری سرورها و تجهیزات را می تواند به میزان قابل توجهی افزایش دهد .

 

ثبت-نام

کد BSC : -70951607606332020-648026103-10260;