افزونه ارسال ایمیل سفارشی تایید نظرات در وردپرس

4 از 5 (3 نظر)

 ارسال ایمیل تایید نظرات با افزونه Comment Approved

افزونه ارسال ایمیل سفارشی تایید نظرات در وردپرس

یکی از امکاناتی که به صورت اولیه در هسته ی وردپرس قرار گرفته است ، امکان ارسال نظر و دیدگاه در وردپرس می باشد که کاربران بسیاری در آن اقدام به اشتراک گذاشتن نظرات خود می کنند. یکی از قابلیت های این بخش ، قابلیت نمایش نظرات پس از تایید مدیریت می باشد.

 در این مقاله قصد داریم تا افزونه ای را به شما معرفی کنیم که با استفاده از می توانید هنگام تایید نظرات کاربران یک ایمیل تایید یا یک محتوای سفارشی برای آنها ارسال کنید.

افزونه‎ای که قصد معرفی آن را داریم با نام Comment Approved در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است و بیش از ۱۰۰۰ نصب فعال دارد.

 

 

پس از نصب و فعال سازی این افزونه گزینه ای در بخش پیشخوان وردپرس شما با نام Comment Approved اضافه خواهد شد، بر روی آن کلیک کنید تا مطابق تصویر زیر به صفحه تنظیمات افزونه هدایت شوید.

افزونه-ارسال-ایمیل-سفارشی-تایید-نظرات-در-وردپرس

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید در بخش message می توانید متن دلخواه خود را برای ارسال به کاربر سفارشی سازی کنید،در این متن می‌توانید از قطعه کدهای %name% و %permalink% و... برای نمایش نام کاربر، لینک نوشته و ... استفاده نمایید. سپس با فعال سازی گزینه enable comment approved message این قابلیت را فعال کنید.

اکنون برای بررسی افزونه ‌کافی است تا با مرورگر دیگری وارد سایت خود شده و برای یکی از مطالب خود یک نظر ارسال نمایید سپس نظر ارسالی را تایید کنید تا ایمیلی به همراه متن سفارشی که اضافه کرده اید را دریافت کنید.

ویژگی های افزونه Comment Approved

  •  - قابلیت ارسال ایمیل تاییدیه به کاربران پس از تایید نظرات
  •  - ارسال از طریق وردپرس
  •  - عدم استفاده زیاد از منابع
  •  - غیرفعال کردن ایمیل های اضافه ارسالی

 

از انجایی که این افزونه در هربار که نظر کاربری تایید شود برای وی یک ایمیل ارسال خواهد نمود، لذا برای اینکه ایمیل های زیادی برای وی ارسال نشود به مسیر تنظیمات>گفت‌وگوها در پیشخوان وردپرس رفته و تیک گزینه ” نویسنده باید یک دیدگاه پذیرفته شده داشته باشد” را غیرفعال کنید تا تنها برای اولین نظری که برای یک نوشته ارسال می‌کند ایمیل ارسال شود.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615532024-1766265833-31668;