ارسال ایمیل 100 درصد اینباکس

4 از 5 (3 نظر)

 چگونه 100 درصد ایمیل ها راهی اینباکس شوند؟

 

یکی از دغدغه‎های وب مسترها و مسئولین سایت ها و فروشگاه های اینترنتی رسیدن ایمیل های ارسالی به دست کاربران و مشتریان است. برخی از این ایمیل ها می تواند بسیار مهم و برای کاربران بسیار کاربردی باشد. این مسئله برای فروشگاه های اینترنتی بسیار مهم تر و ضروری تر از یک سایر سایت هاست؛ زیرا این سایت ها اطلاعات مالی کاربران از جمله فاکتورها و بن های تخفیف را ایمیل میکنند و باید مطمئن باشند که ایمیل ها حتماً به دست مشتریانشان می رسد. در این مقاله چند سرویس خوب و کاربردی ایمیل به شما عزیزان معرفی میکنیم که می توانید از آن ها برای ارسال ایمیل استفاده کنید.

توجه کنید هدف از این مقاله استفاده از این سرویس ها برای ارسال خبرنامه نیست، بلکه هدف تنظیم ارسال ایمیل با استفاده از این سرویس هاست تا به جای استفاده از امکانات ارسال ایمیل سرور خودتان از این سرویس ها استفاده کنید. این کار شما را مطمئن می سازد که مشتریان شما همه ایمیل های اطلاع رسانی سفارش، ثبت نام و روند ارسال کالا را دریافت میکنند.

mail

آیا ایمیل های ما به دست مشتریان می رسد؟

شاید سوال کنید که از کجا بفهمیم ایمیلی که ارسال میکنیم چقدر استاندارد است و چطور بفهمیم این ایمیل ها به پوشه اسپم کاربران می رود یا اینباکس؟

حقیقت این است که در حالت عادی شما یا از تابع mail در PHP استفاده می کنید و یا smtp را تنظیم کرده و از سرویس smtp داخلی هاست استفاده میکنید. اگر این چنین است احتمال این که بعد از مدتی بخشی از ایمیل های شما وارد پوشه اسپم سرویس های ایمیل شوند بسیار زیاد است. استفاده از سرویس های ایمیل Gmail و سایر سرویس های عمومی هم نتیجه را تغییر نخواهد داد و از طرفی پورت های مورد استفاده و یا ساختار امنیتی این سرویس ها باعث می شود در خیلی از هاستینگ ها امکان ارسال ایمیل وجود نداشته باشد و اوضاع را بدتر کرده و هیچ ایمیلی ارسال نشود!

سایت هایی وجود دارند که یمیل های ارسالی شما را بررسی کرده و رتبه بندی میکنند و به شما اعلام میکنند چه کارهایی انجام دهید تا ایمیل شما از نظر سرویس های ایمیل یک ایمیل معتبر و خوب باشد. می توانید یکی از بهترین سرویس های تست ایمیل را در » اینجا « بررسی کنید. این سایت ایمیلی به شما می دهد که میتوایند با آن ایمیل در سایتتان عضو شده و یا یک ایمیل تست ارسال کنید تا امتیاز ایمیل ارسالی شما را نمایش دهد. این مقاله برای معرفی و یا نحوه اجرای تنظیمات توصیه شده این سرویس نیست بلکه با معرفی سرویس دیگری قصد داریم به شما نشان دهیم چطور ایمیل های ارسالی شما به استاندارد نزدیک می شوند.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607627182024561708161-18852;