مجموعه آدرس ایمیل

4 از 5 (3 نظر)

بانک ایمیل

بانک ایمیل مجموعه ای از آدرس ایمیل هایی است که بازار هدف شما را تشکیل می دهند . طبیعی است که هر چه این بانک غنی تر، بزرگ تر و جهت دار تر باشد. بازده بیشتری خواهد داشت.

امروزه سایت ها و شرکت های متعددی وجود دارند که اقدام به تهیه و فروش بانک های ایمیل می کنند. متاسفانه در اکثر موارد این بانک ها به طرز کاملا ناشیانه ای جمع آوری شده اند و هیچ گونه پالایش و تصفیه ای در آنها انجام نشده است. به هر حال شما می توانید در اینترنت به دنبال این قبیل بانک ها بگردید (که اصلاً توصیه نمی شود). روش دوم جهت تهیه بانک ایمیل استفاده از نرم افزارهای جمع آوری ایمیل است. نرم افزارهای فراوانی وجود دارند که بصورت اتوماتیک ایمیل ها را از سطح اینترنت جمع آوری می کنند. جهت پیدا کردن نرم افزارها می توانید در موتورهای جستجو به دنبال کلمات کلیدی زیر بگردید:

Email Spider software

Email extractor software

Email finder software

هر چند که سایت های زیادی اقدام به تهیه نسخه های Trial این نرم افزار و ارائه آنها به شکل رایگان نموده اند توصیه اکثر کارشناسان بر این است که حتماً از نسخه های اصل این نرم افزارها استفاده کنید. خرید این نرم افزارها از سایت های اصل آنها بسیار ساده بوده و بطور متوسط باید هزینه ای بین 100 تا 200 دلار بابت آن بپردازید توجه داشته باشید که در صورتی که قصد گسترش کسب و کار خود را دارید این هزینه در مقابل فوایدی که خواهد داشت بسیار ناچیز است.

email

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

کد BSC : -70951607615172024-2042232636-18840;