بررسی وضعیت ارسال ایمیل با Mailtrack

4 از 5 (3 نظر)

فهمیدن خوانده شدن ایمیل با Mailtrack

وقتی مسائل مرتبط با کار یا تجارت می شود  نظارت کردن روی آنها تا جایی که امکانش باشد یک مساله مثبت محسوب می شود. با استفاده از سرویس هایی مثل Google Analytics می توانید تعداد افرادی که از سایتتان بازدید کرده اند را بفهمید و بدانید که چه کانالی بیشترین ترافیک را برای شما می فرستد و یا اینکه کدام محتوا بهترین عملکرد را دارد. همانند نظارت بر روی فعالیت های سایت ردیابی ایمیل نیز یکی دیگر از ابزارهایی است که به ما امکان نظارت جامع و کافی را روی تجارت و کار را می دهد.

بررسی وضعیت ارسال ایمیل با Mailtrack

Mailtrack یک جایگزین مناسب برای سرویس Sidekick است که رایگان بوده و افزونه ای ساده برای Gmail در گوگل کروم است که درست مثل تیک خوانده شدن پیام در پیامرسان هایی مثل واتس اپ و .. عمل میکند. اگر فقط نیاز به سرویسی دارید که بدانید ایمیلهای شما خوانده شده و نیازی به امکانات جانبی ندارید این سرویس بهترین راه حل و ساده ترین است. با استفاده از این سرویس زمان خوانده شدن ایمیل، تعداد بارهای خوانده شده و اینکه از چه دستگاهی، را خواهید فهمید. هم چنین در قسمتی ایمیلهایی که باز نشده اند را می توانید ببینید.

Mailtrack

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615032024-698343327-31168;