نحوه حذف ایمیلهای تبلیغاتی در یاهو

4.25 از 5 (4 نظر)

حذف ایمیلهای تبلیغاتی از یاهو میل خود

برای حذف کردن ایمیل خود از گروه ها به ترتیب زیر عمل کنید:

راه اول: باید ابتدا به یاهو گروپ یعنی آدرس http://groups.yahoo.com وارد شوید و روی Sign In کلیک کنید و آی دی یاهو وپسوردتان را وارد کنید و دکمه Sign In را بزنید تا وارد صفحه یاهو گروپ شخصی خود شوید (اگر در صفحه ایمیل خود باشید و در همان صفحه در نوار آدرس، آدرس http://groups.yahoo.com را وارد کنید به طور خودکار وارد صفحه شخصی شما می شود) حالا روی Manage کلیک کنید در صفحه بعدی روی Edit My Groups کلیک کنید در این صفحه گروه هایی گه شما در آن عضو شدید به ترتیب لیست شده اند برای هر گروه گزینه Leave Group وجود دارد که باید تیک خورده شود. تیک Leave Group همه گروه ها رو زده و دکمه save changes را بزنید الان دیگر شما در هیچ گروهی عضو نیستید و از شر ایمیل های تبلیغاتی گروه های یاهو خلاص می شی. (بهترین روش همینه)

راه دوم: وارد options ایمیل شده و گزینه more options را زده وارد گزینه spam شده-حالا در قسمت Blocked Email Addresses هر ایمیلی که دوست دارید از ان پیام دریافت نکنید را وارد کنید دیگر پیغامی از ان ایمیل دریافت نمیکنید.

راه سوم: پایین email یه subscribe نوشته.. کلیک کن .. عضویتت لغو میشه.. ( تضیحات: ایمیل تبلیغی رو باز کنین پایین ترین قسمت ایمیل یک گزینه هست با نام Unsubscribe ) این گزینه بالای دکمه فوروارد و ریپلی در پایین صفحه هست.

روی این گزینه کلیک کنین. مشاهده میکنید که صفحه ای شبیه ارسال ایمیل برای شما باز میشه.

حالا شما تو قسمت Subject: و همچنین متن ایمیل فقط بنویسین delete و ایمیل رو ارسال کنین انشالله که دیکه از اون گروه براتون پیام نمیاد.

 

 

The-Advantage-of-Using-Email-Marketing

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615112024-177280416-31224;