اموزش فرستادن ایمیل در جیمیل با گوشی همراه

3.27 از 5 (11 نظر)

نحوه فرستادن ایمیل در جیمیل با گوشی

جیمیل یکی از سرویس‌های رایگان گوگل است که امکانات خوبی را برای ارسال ایمیل در اختیار کاربران قرارد می‌دهد. هر کاربر می‌تواند دو یا چند جیمیل را بطور همزمان داشته باشد. همچنین می‌تواند از طریق مرورگر وب و یا برنامه‌های جانبی مختلف در کامپیوتر یا تلفن همراه وارد اکانت جیمیل خود شود و ایمیل ارسال کند.

 

نحوه فرستادن ایمیل در جیمیل با گوشی اندروید ، آیفون و..

جهت فرستادن ایمیل در Gmail اندروید یا آیفون روی آیکن برنامه Gmail، ضربه بزنید. در صورت ورود به سیستم، صندوق ورودی Gmail شما باز خواهد شد.

اگر وارد سیستم نشده اید، حساب خود را انتخاب کرده و / یا آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد شوید.

روی نماد “Compose” ضربه بزنید. این قسمت در گوشه پایین سمت راست صفحه است. انجام این کار باعث ایجاد یک پنجره پیام جدید می شود.

روی کادر نوشتاری “TO” ضربه بزنید، سپس آدرس ایمیل شخصی را که می خواهید ایمیل بفرستید تایپ کنید. اگر می خواهید از CC یا BCC استفاده کنید، روی تصویر کشویی در سمت راست کادر متن “To” ضربه بزنید، روی Cc یا Bcc ضربه بزنید و آدرس ایمیل مورد نظر خود را تایپ کنید.

01

روی کادر متن “Subject” ضربه بزنید، سپس موضوع مورد نظر خود را وارد کنید.به طور کلی، یک موضوع خلاصه متن ایمیل را با چند کلمه بیان می کند.

02

روی کادر نوشتاری “Compose email” ضربه بزنید، سپس هر آنچه را که می خواهید در ایمیل خود داشته باشید، تایپ کنید.

اگر می خواهید یک فایل یا عکس در ایمیل خود قرار دهید ، موارد زیر را انجام دهید:

برای ارسال فایل با جیمیل در بالای صفحه روی تصویر سنجاق ضربه بزنید. روی Camera roll (آیفون) یا Attach file (اندورید) ضربه بزنید. عکس یا پرونده مورد نظر خود را انتخاب کنید.

03

جهت ارسال ایمیل در جیمیل آیفون یا اندریود بر روی آیکن “Send” که یک نماد به شکل هواپیما کاغذی در گوشه سمت راست بالای صفحه است ضربه بزنید. به همین راحتی ایمیل شما ارسال می شود!

به همین راحتی ایمیل شما ارسال می شود!

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607616062024813168381-23040;