پنل ایمیل

4 از 5 (3 نظر)

پنل ایمیل مارکتینگ

پنل ایمیل مارکتینگ مناسب ترین ابزار برای ارسال ایمیل تبلیغاتیست. شما می توانید با استفاده از ابزارهای پیشرفته در پنل ایمیل ، همه ایمیل های تبلیغاتی خود را متناسب با ویژگی های گیرنده پیام اختصاصی کنید! بهره گیری از بانک ایمیل طبقه بندی شده موجود در سرویس ایمیل ایرانی و ارسال ایمیل گروهی این امکان را برایتان فراهم می آورد تا ایمیل ها را برای گروه های مختلفی بر اساس جنسیت، شغل، سن، شهر و ... در زمانبندی های مورد نظر شخصی سازی کرده و بفرستید.

همچنین می توانید پس از ارسال ایمیل انبوه و ارسال کمپین های خود، گزارشات دقیقی از دریافت کنندگان ایمیل و بازخورد میل های فرستاده شده بدست بیاورید و اطمینان داشته باشید، ایمیل های شما هرزنامه (spam) نخواهند شد.

Email-Panel

سامانه جامع پارس گرین ارائه دهنده ابزار کامل و پیشرفته ارسال ایمیل انبوه تبلیغاتی، با تاکید بر نوآوری و تحقق ایده های نوین در تبلیغات اینترنتی است. هدف ارائه خدمات و محصولات نرم افزاری پیشرفته و کم هزینه برای توسعه دسترسی و کاربرد ابزار های نوین تبلیغاتی برای کاربران می باشد. پنل تبلیغاتی به دلیل برخورداری از ویژگی هایی چون: "بانک جامع طبقه بندی اطلاعات کسب و کار ها شامل بانک شماره موبایل شرکت ها، مدیران، دکترها و ... و همچنین بانک ایمیل های فعال، قابلیت زمانبندی و سفارشی سازی میل ها و پیامک های ارسالی، عدم spam شدن پیام و قابلیت بکارگیری متن هوشمند" توانسته است به ارزشمند ترین دارایی ها که همان اعتماد و وفاداری مشتریان است دست یابد. باور داریم آن هنگام که خدمات و محصولات پارس گرین، از یک سو رضایت مشتریان و کاربران و خرسندی آن ها را فراهم آورد و از سوی دیگر نیاز ها و خواسته های مشتریان ما را برآورده سازد، نه تنها پایان راه نیست، بلکه آغاز راه ما در حفظ و جلب اعتماد مستمر مشتری و تامین نیاز ها و خواسته های جدید آن خواهد بود. به همین دلیل معیار موفقیت خود را موفقیت مشتریان و کاربرانمان می دانیم و به این باور می بالیم.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615592024-2080951786-18844;