Hushmail یکی از امن ترین روش رمزگذاری ایمیل

4 از 5 (3 نظر)

Hushmail یکی از امن ترین روش رمزگذاری شده ترین سرویس دهندگان ایمیل

به این نکته باید توجه کنید که سرویس دهنگان ایمیلهای رمزنگاری شده به فرمهای گوناگونی مانند یک نرم افزار قابل نصب بر روی کلایت،نرم افزار تحت وب و یا به عنوان یک افزونه که بر روی اکانت ایمیل شما نصب میشوند ارائه میگردند.

 

Hushmail

این سرویس آنلاین یکی از معروفترین و برترین سرویس دهنده های ایمیل رمزنگاری شده است. با یک حساب Hushmail، ایمیل شما به صورت رمز شده ذخیره میشود و هنگامی که شما با پسوردتان وارد اکانت خود میشوید رمزگشایی میگردد. ایمیلهای رد و بدل شده بین کاربران این سرویس به صورت اتوماتیک رمزگذاری و رمزگشایی میشوند و در صورتی که قصد دارید به شخصی دیگری خارج از این سرویس ایمیل ارسال کنید میتوانید یک سوال امنیتی برای ایمیل تعیین کنید که در صورت پاسخ درست طرف مقابل ایمیل رمز گشایی شود.

Hushmail

در صورتی که سوال امنیتی را به محتوای ایمیل خود اضافه و ارسال کنید دریافت کننده در ایمیل دریافتی خود یک لینک مشاهده میکند که با کلیک بر روی آن به سرویس Hushmail منتقل میشود و پس از پاسخ دادن درست به سوال قادر میباشد محتوای ایمیل را مشاهده کند.

Hush-mail

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076270220241480181771-31120;