اتصال پنل اس ام اس به ویتایگر

4 از 5 (3 نظر)

ارسال پیامک از طریق ویتایگر

ویتایگر (vtiger) چیست؟

ویتایگر یک نرم افزار CRM منبع باز ( اپن سورس ) با قابلیت های کاملی برای سیستماتیک نمودن و یکپارچه سازی فرآیندهای مورد نیاز مدیران و کارکنان آن ها در قالب نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری می باشد. رشد آمار دانلود CRM ویتایگر در اوایل سال ۲۰۱۷، به بیش از ۴٫۵ میلیون نسخه، نشان دهنده میزان محبوبیت، قدرت و کارایی این نرم افزار در بین کسب و کارهای مختلف در سراسر جهان می باشد.

ارسال پیامک ویتایگر یکی از امکانات پرکاربرد در سامانه مدیریت مشتریان ویتایگر می‌باشد که به شما کمک می کند از طریق CRM ویتایگر با مشتریان خود در ارتباط باشید و سامانه پیام کوتاه پارس گرین از CRM ویتایگر پشتیبانی می‌کند.

مدیریت ارتباط مشتریان (CRM) یکی از اصولی ترین نرم افزارهای ارتباط با کاربران در بیشتر شرکت‌ها می باشد. یکی از CRMهای محبوب مورد استفاده Vtiger است.

برای شروع یک ارتباط خوب و سازنده، وجود یک راه ارتباطی سریع، آسان و کم هزینه لازم و ضروری است.برندهای بسیاری برای خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود، از سامانه پیامکی استفاده می‌کنند. اس ام اس یکی از این راه های ارتباطی است تا با ایجاد یک رابطه دوطرفه و صمیمی، مشتریانتان را نسبت به کسب و کارتان وفادار سازید.

ماژول دریافت اس ام اس ویتایگر ، این راه ارتباطی را برای شما در بستری ایمن فراهم می آورد تا در هر لحظه از شبانه روز، بدون وقفه و با آرامش کامل به آن دسترسی داشته باشید. استفاده از اس ام اس در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ویتایگر یک رابطه بلند مدت و همیشه قابل دسترس به شما و مشتریانتان هدیه دهد.

استفاده از سامانه ارتباط با مشتریان در اکثر اوقات همراه با ارسال پیامک همراه است تا بتوانید ارتباط خود را با مشتری حفظ نمایید و با مشتریان خود به صورت مستمر و دائمی از طریق قابلیت ارسال پیامک در vtiger در ارتباط باشید.

با توجه به اینکه این CRM اپن سورس می باشد، برخی از شرکت های خدمات دهنده اقدام به معرفی درگاه های ارسال پیامک نموده اند. مقاله پیشرو می تواند راهنمای جامعی برای ارسال پیامک ویتایگر باشد.

 

اتصال-پنل-اس-ام-اس-به-crm-ویتایگر

ارسال پیامک ویتایگر

ارسال از طریق درگاه پیامک :

شرکت‌های متفاوتی برای ایجاد قابلیت ارسال پیام کوتاه در ویتایگر خدمات ارائه می‌دهند، قبل از خرید پنل اس ام اس از اینکه درگاه سامانه پیامک ویتایگر با ان شرکت سازگار است مطلع شوید.

شرکت پارس گرین در حال حاضر به ماژول پیامک ویتایگر متصل شده و به شما امکان ارسال و دریافت پیامک از طریق ویتایگر را فراهم می کند.

کانفیگ سامانه پیامک با ویتایگر

در کادر مربوط به نام کاربری / رمز عبور امضا دیجیتال را وارد کنید آموزش نحوه تولید امضا دیجیتال

شماره خط ارسال کننده پیامک : بعد از خرید سامانه پیامک به شما خط ختصاصی به صورت رایگان داده می شود که پیشنهاد ما استفاده از خط اختصاصی می باشد.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076151020241694083656-31908;