ارسال از دکل ایرانسل یا BTS

4.5 از 5 (6 نظر)

ارسال پیامک از طریق دکل ایرانسل

از طریق این سرویس شما می توانید به موبایل های حاضر در نزدیکی دکل های ایرانسل منطقه مورد نظر خودبر اساس شعاع اطراف دکل پیامک خود را ارسال نمایید.

دکل های مخابراتی یا همان BTS به آنتن های مخابراتی گفته می شود که به طور مستقیم با تلفن های همراه در ارتباط هستند و برد مفید آنها می تواند بین 20 تا 60 کیلومتر باشد ، البته مفید ترین برد آنها در حدود همان 20 کیلومتر می باشد و در تهران و برخی از شهرهای بزرگ این محدوده کمتر می شود و این به خاطر وجود مشترکین بیشتر و ساختمان ها و موانع بیشتر می باشد.

نکات مهم ارسال از طریق دکل ایرانسل یا bts :

- ارسال های BTS توسط خود اپراتور ایرانسل انجام می شود.

- تنها ارسال هایی با بیش از 50 هزار شماره جهت ارسال مورد قبول می باشد.

- خروجی شماره ها و دلیوری آنان توسط اپراتور ایرانسل به درخواست کنندگان ارائه نشده و تنها زمان ارسال و تعداد پیامک های ارسال شده جهت تایید ارسال ارائه می گردد.

- اگر متن شما دو بخشی بوده ( هزینه معادل دو پیامک محاسبه می شود ) و قصد ارسال 25 هزار پیامک را دارید ، با اینکه هزینه پیامک معادل 50 هزار پیامک یک بخشی می باشد.

- هزینه ی ارسال پیامک های 111 ریال می باشد.

- برای ارسال حداقل تعداد مجاز BTS مبلغ 555 هزار تومان می بایست هزینه کرد.

- بهتر است درخواستتان را 48 ساعت قبل از زمان ارسال های انبوهتان ارسال نمایید.

ارسال-پیامک-با-دکل-ایرانسل

 


 

مزایای ارسال دکل bts

از مزایای ارسال از دکل ایرانسل این است که ارسال شما برخلاف سایر بانک شماره های ایرانسلی که در سامانه های پیامک عرضه می گردد و ممکن است چندین سال از به روز رسانی آنها گذشته باشد و بسیاری از شماره های موجود در آنها فعال نباشند، تنها به شماره هایی ارسال می شود که حداقل تا 24 ساعت قبل از زمان ارسال در منطقه مورد نظر حضور داشته و شماره آنها فعال بوده است.به همین دلیل درصد خطای ارسال از طریق دکل های ایرانسل بسیار پایین بوده و می توان احتمال غیرفعال بودن شماره ها را صفر درنظر گرفت.

در ارسال از دکل ایرانسل شماره ها جهت ارسال تنها شماره های ثابت و یا اعتباری ایرانسل می باشند که طی 24 ساعت ، قبل از زمان درخواست شما جهت ارسال BTS از منطقه مد نظرتان جمع آوری شده اند.

ارسال-پیامک-send-sms

 


 

در صورت نیاز به ارسال پیامک از دکل BTS ایرانسل با واحد پشتیبانی (02141757000) تماس حاصل فرمایید.

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه پیام صوتی و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

کد BSC : -70951607603502023-1598777296-16720;