ارسال اس ام اس از فایل اکسل و متنی

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال پیامک از طریق فایل اکسل و متنی

 

 در صورتی که از سامانه پیامکی استفاده می کند احتمالا برای شما هم پیش آمده است که بخواهید به تعداد زیادی از مخاطبان پیامک ارسال کنید و یا از یک نرم افزار حسابداری خروجی شماره داشته باشید و بخواهید به آن دسته از مخاطبین پیامک اطلاع رسانی یا تبلیغاتی ارسال کنید. قاعدتا وارد کردن این شماره ها به صورت دستی بسیار زمانبر و خسته کننده میباشد. یکی از قابلیت های سامانه پیام کوتاه ، امکان درج مخاطبان در فایل اکسل (excel) و متنی (text) میباشد که قصد داریم در مقاله پیش رو، کاربرد و چگونگی ارسال پیامک از فایل اکسل و متنی را شرح دهیم.

سامانه پیام کوتاه با ایجاد قابلیت ارسال پیامک به فایل متنی و اکسل این امکان را فراهم کرده است که بدون نیاز به ذخیره شماره‌ها در دفترچه تلفن سامانه پیامک و یا وارد کردن دستی شماره‌ها بتوانید به لیست شماره‌های ذخیره شده در فایل اکسل پیامک ارسال کنید. اگر شما در فایل اکسل در ستون مقابل شماره موبایل افراد، اسامی مشتریان را ذخیره کرده باشید می توانید به شماره های موجود در فایل اکسل به صورت سفارشی سازی شده پیامک ارسال کنید و نام مشتری نیز در متن پیامک ارسال شود به این قابلیت ارسال پیامک با نام مخاطب گفته می‌شود.

این قابلیت زمانی که بانک شماره مشتریان خود را داشته باشید بسیار کاربردی خواهد بود. پیشنهاد ما به شما این است که از همان ابتدا به جای اینکه شماره مشتریان را روی کاغذ یادداشت کنید و در فایل اکسل وارد نمایید تا بتوانید به راحتی به آن ها پیامک ارسال کنید. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که ممکن است شماره های تکراری در لیست باشد و ارسال پیامک تکراری به یک شماره جالب نخواهد بود، اما در پنل پیامک در هنگام ارسال پیامک تمامی شماره‌های تکراری و شماره هایی که به اشتباه وارد شده است حذف خواهد شد و هزینه‌ای بابت شماره‌های تکراری از شما کسر نخواهد شد.

حتما قبلا از خرید پنل اس ام اس به این نکته توجه داشته باشید که سامانه پیامک مورد نظر قابلیت افزودن فایل اکسل و متنی را داشته باشد.

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه

 

جهت ارسال پیامک از فایل اکسل و یا فایل متنی از مقاله ارسال پیامک گروهی استفاده نمایید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از پنل پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607613532024-180974863-18384;