ارسال پیامک انبوه انتخاباتی

4.5 از 5 (6 نظر)

ارسال پیامک انبوه انتخاباتی

یکی از روش های اصلی تبلیغات ، ارسال پیامک های انبوه تبلیغاتی می باشد. مخصوصا اینکه در پایان سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش رو داریم، رویدادی که قرار است مردم جهت تعیین نماینده خود در مجلس شورای اسلامی و خبرگان پای صندوق‌های رای بروند از این رو بسیاری از کاندیدها در انتخابات، ارسال پیامک انبوه را ابزاری جهت تبلیغات خود قرار داده و با قراردادن هزینه ی اعظمی از بودجه تبلیغاتی خود، شعارهای انتخاباتی و پیام های خود را از طریق  سامانه پیامک به مخاطبین ارسال می نمایند.

 

 

انواع ارسال پیامک انبوه:

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه-انتخاباتی

 


برای کسب آرای بیشتر در انتخابات با استفاده از سامانه پیامک انبوه به نکات زیر توجه کنید:

 - متن پیامک انتخاباتی شما بسیار مهم است. اگر می خواهید از سوی مردم مورد قبول واقع شوید، باید صداقت داشته باشید. شعار مناسب انتخاب کنید، و برای پیامک متنی که هم مخاطب را ترغیب به رای کند و هم جذاب باشد. کلماتی که به انتخابات مربوط است در متن پیامک باید درج شود. فراموش نکنید باید حس خوبی در مخاطبنسبت به شرکت در انتخابات و شخص شما ایجاد شود.

 - فراموش نکنید که در متن پیامک خود کد انتخاباتی را ذکر کنید. اغلب مردم شما را به نام‎تان می شناسند. در روز انتخابات و زمان رای گیری لازم است کد انتخاباتی از طرف رای دهندگان بر روی برگه رای ذکر شود.

 - ارسال پیامک باید در زمان تعیین شده از طرف دولت و ستاد انتخابات کشور باشد. توجه کنید که در زمانی غیر از تاریخ ارسال نزنید.

 - برای ایجاد حس خوب در مردم و تاثیر مثبت در کمپین انتخاباتی خود، از شماره پیامکی کوتاه استفاده کنید.

 - توجه داشته باشید که در حوزه انتخاباتی و شهر خود پیامک ارسال کنید.

 - برای تبلیغ مستقیم بهتر است نام خود را در ابتدای پیامک ذکر کنید.

 - در روز آخر تبلیغات و ساعات پایانی حتما پیامکی برای یادآوری به مردم حاوی کد انتخاباتی و شعار خود ارسال کنید.


 

جهت بهره مندی از امکانات سامانه پیامک به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607616162024-1116037853-16524;