ارسال پیامک انبوه رایگان

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال پیامک انبوه رایگان از طریق اینترنت

پنل پیامکی شرکت پارس گرین در جهت تست قبل از خرید قطعی، به میزان لازم اعتبار به صورت رایگان در جهت تست ارسال پبامک انبوه، به کاربرانی که حساب کاربری جدید ایجاد می نمایند اهدا می کند. این شارژ بدون دریافت هیچ هزینه ای و کاملا به صورت رایگان به کاربران داده می شود تا در صورت تست سامانه از آن استفاده نمایند. مصرف کنندگان می توانند این شارژ را بدون هیچ محدودیتی استفاده نموده و در صورت رضایت از نحوه عملکرد سامانه پیامکی نسبت به فعال سازی پنل اقدام نمایند.

اما همانطور که گفته شد این میزان شارژ به صورت محدود می باشد و ارائه میزان دلخواه شارژ به صورت رایگان در سامانه به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد، با این علت که به ازای ارسال هر اس ام اس انبوه باید هزینه ای به اپراتور ارسال کنند پیامک پرداخت شود. 

ارسال اس ام اس از طریق اینترنتی به صورت رایگان و به صورت پیامک انبوه به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد، اما شرکت ها و سایت ها ، می توانند به صورت محدود چنین دسترسی هایی به کاربران خود بدهند.

سامانه-پیامک-نرم-افزار-اس-ام-اس-انبوه

 


 

جهت بهره مندی از امکانات پنل اس ام اس به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام فرمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607627122024-648165152-17268;