ارسال پیامک با اینترانت

4.25 از 5 (4 نظر)

ارسال پیامک از طریق اینترانت و اینترنت

همان طور که میدانید برای بهره مندی از امکان ارسال پیامک در سامانه پارس گرین محدودیتی در استفاده از اینترنت و یا اینترانت وجود ندارد. تفاوت اینترنت با اینترانت:

اینترنت: اینترنت یک شبکه گسترده جهانی است که می توان از سراسر دنیا به سایت های مختلف خارجی و داخلی متصل شوید. اینترنت یک شبکه کاملا وسیع و آزاد است که تمامی منابع در آن آزاد می باشد.

اینترانت: اینترانت یک شبکه محدود است که برای یک مرکز، موسسه دولتی یا خصوصی (برای مثال آموزش و پرورش) تعریف می شود که آن سازمان بر آن نظارت دارد. اینترانت می تواند در یک شهر یا یک کشور تعریف شود.

این قابلیت برای بسیاری از مدارس و ارگان های دولتی که فقط به شبکه اینترانت داخلی متصل هستند کاربردی می باشد ، این قبیل سازمان ها امکان اتصال کامپیوتر به اینترنت را به دلیل مسائل امنیتی نمی دهند اما می توانند با اینترانت به سایت هایی که داخل شبکه داخلی ایران هستند بروند و از آن استفاده نمایند.

اگر شما مدرسه یا ارگان دولتی هستند ، حتما قبل از خرید یا فعالسازی سامانه پیامک به این مهم دقت نمایید ، زیرا ممکن است که شرکت ارائه دهنده خدمات چنین قابلیتی را نداشته باشد و شما را در استفاده از سامانه محدود نماید.

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای برخورداری از این امکانات سامانه کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607623482023-1511800829-16752;