ارسال پیامک به بانک مشاغل

4 از 5 (29 نظر)

ارسال پیامک به بانک موبایل مشاغل

بی شک تلفن همراه به ابزار قوی برای ایجاد ارتباط در جوامع بشری تبدیل شده است، و به جرات میتوان گفت جزو لاینفک زندگی انسان ها شده است. البته این یک فرصت است برای صاحبان مشاغل مختلف که بتوانند از طریق این ابزار محصولاتشان را تبلیغ و نوع خدماتشان را معرفی و به اطلاع عموم مردم برسانند.

ارسال پیامک به بانک موبایل مشاغل داشته باشید ، با سامانه پیامک و امکانات ارسال پیامک انبوه و هدفمند می توانید به بیش از 100ها عنوان شغلی مختلف مانند  صنایع ، ناشریات ، املاک و … ارسال پیام تبلیغاتی داشته باشید و پیامک خود را به هدف مورد نظر خود برسانید، حتی امکان انتخاب سن و جنسیت برای ارسال پیامک نیز وجود دارد و به راحتی می توانید از بانک شماره موبایل های موجود در سامانه پیامکی، اس ام اس خود را با تعرفه پیامک ارزان ارسال فرمایید.

با این روش پیامک های تبلیغاتی شما تنها به گروه هدف ارسال شده و نیازی به پرداخت هزینه اضافی بابت گیرنده ها غیر مرتبط با شغل شما نیست و پیامک های شما دقیقا به شغل و شهر مورد نظر می رسد. لازم به ذکر است مجموعه مشاغل ارائه شده در پارس گرین با بیش از 900 هزار شماره به تفکیک شغلی ، شهری و جنسیت کامل ترین مجموعه مشاغل در کشور می باشد . این سرویس کاملا رایگان می باشد . اگر هنوز عضو خانواده بزرگ پارس گرین نشده اید با تکمیل یک دقیقه ای فرم ثبت نام می توانید همین حالا عضو شوید. 

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

 

sms-branded-ارسال-پیامک-با-نام-شرکت

 

کد BSC : -70951607620382020732207874-10376;