ارسال پیامک تبلیغاتی

3.98 از 5 (36 رای)

ارسال پیامک تبلیغاتی

 چرا ارسال پیامک تبلیغاتی ؟
براساس آخرین آمار اعلام شده دو سوم صاحبان تلفن همراه درسراسر دنیا از سرویس پیامک استفاده می‌کنند و به طور میانگین روزانه 6.4 میلیارد نفر پیامک ارسال می کنند که با استناد به این آمار می توان از ارزش و اهمیت سرویس پیامک اطمینان لازم را حاصل کرد .
میانگین زمانی مطالعه ی یک پیامک دریافتی بر روی تلفن همراه 4 دقیقه می‌ باشد که اطمینان لازم از مطالعه‌ ی پیامک دریافتی بر روی گوشی تلفن همراه را از سمت مشتریان به ما می‌ دهد .

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی و برقراری ارتباط با مشتریان در تمامی زمینه ها به حساب می آید و یک ابزار بسیار مناسب برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف بوده و روش بازاریابی بسیار موثرتر و کارآمدتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی را در طی چند سال اخیر داشته است .
صاحبان مشاغل‌ ، برند‌های تجاری و کسب‌ و‌ کارهای بزرگ برای ایجاد پل ارتباطی میان خود و مشتریان شان از سرویس پیامکی استفاده می کنند .
ویژگی‌ ارسال پیامک تبلیغاتی ( feauters of text message advertising ):
1.       ارسال پیامک تبلیغاتی کم هزینه تر از سایر روش های تبلیغاتی است .
2.       پیامک ‌های تبلیغاتی فراگیرتر و جامع تر هستند .
3.       استفاده از پیامک تبلیغاتی بسیار راحت و آسان است .
4.       اطلاع رسانی سریع و بلافاصله از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی مقدور است .
5.       همراه با ارسال پیامک تبلیغاتی امکان برندسازی خطوط شخصی هم فراهم است .
6.       پیامک تبلیغاتی شما مستقیما و بدون واسطه به دست مشتریان می رسد .
7.       پیامک تبلیغات را می توان درزمانبندی های مختلف تنظیم کرده وبه تعداد زیادی از مشتریان ارسال نمود .
8.       پیامک تبلیغاتی با سپری حداقل زمان ممکن بیشترین بازدهی تبلیغاتی رابه همراه دارد .
ارسال پیامک تبلیغاتی پارس گرین ( text message advertising ) :
سامانه ارسال اس‌ ام‌ اس‌ پارس گرین این امکان را به شما می‌ دهد که از طریق اینترنت و بدون نیاز به لوازم جانبی از طریق خطوط مجازی پیامک ارسال نمایید .
پنل اس ام اس‌ پارس گرین امکان ارسال و مدیریت پیامک های تبلیغاتی را به روش های زیر به شما می دهد .
ارسال پیامک انبوه : شما می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت انبوه به مشتریان خود ارسال کرده و گزارش تحویل از پیامک‌ های ارسالی خود تهیه و مشاهده نمایید .
امکان ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه ، با توجه به آنکه ممکن است پیدا کردن کدپستی محدوده مورد نظر کمی سخت به نظر بیاید ، با انتخاب شهر و محله مورد نظر از روی نقشه به راحتی ارسال پیامک های تبلیغاتی خود را به شماره های ایرانسل و همراه اول محدوده مد نظر خود انجام دهند .
منطقه ای ، کد پستی : پیامک تبلیغاتی خود را به بانک شماره های موجود که در شاخه های مختلف دسته بندی شده اند ، ارسال نمایید . این بانک شامل شماره های استان های کشور ، شماره های ایرانسل به تفکیک پیش شماره و استان ، بانک شماره محله ای ، کدپستی استان های کشور و همچنین شماره های مشاغل و اصناف مختلف ، اصناف و دارندگان صنایع گوناگون می باشند .
تفکیک سن و جنسیت : صاحبان کسب و کارهای مختلف قادر خواهند بود با استفاده از این ماژول پیامک ها تبلیغاتی خود را به جامعه هدف خاصی ( از نظر بازه سنی و جنسیت ) که مدنظرشان می باشد ارسال نمایند .

پیامک به اصناف: بااستفاده از این بخش می توانید به بانک شماره های نیازمندی های کل کشور به تفکیک صنایع و اصناف ، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید . این بانک شماره بسیار غنی بوده  است .

 

 

جهت استفاده از امکانات سامانه پیامکی می توانید به صورت رایگان در سامانه هوشمند پیام کوتاه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید و یا عدد 2000 را به 10001391 پیامک نمایید.

ثبت نام وایجاد حساب کاربری

کد BSC : -70951607618132019-876073405-10360;