پنل اس ام اس تبلیغاتی

4.05 از 5 (41 نظر)

ارسال پیامک تبلیغاتی

 چرا ارسال پیامک تبلیغاتی ؟

براساس آخرین آمار اعلام شده دو سوم صاحبان تلفن همراه درسراسر دنیا از سامانه پیامک استفاده می‌کنند و به طور میانگین روزانه 6.4 میلیارد نفر پیامک ارسال می کنند که با استناد به این آمار می توان از ارزش و اهمیت سرویس پیامک اطمینان لازم را حاصل کرد. میانگین زمانی مطالعه ی یک پیامک دریافتی بر روی تلفن همراه 4 دقیقه می‌ باشد که اطمینان لازم از مطالعه‌ ی پیامک دریافتی بر روی گوشی تلفن همراه را از سمت مشتریان به ما می‌ دهد.

 

 

ارسال-پیامک-تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های درآمدزایی و برقراری ارتباط با مشتریان در تمامی زمینه ها به حساب می آید. و یک ابزار بسیار مناسب برای تبلیغات کسب و کارهای مختلف بوده و روش بازاریابی بسیار موثرتر و کارآمدتری نسبت به سایر روش های تبلیغاتی را در طی چند سال اخیر داشته است صاحبان مشاغل‌ ، برند‌های تجاری و کسب‌ و‌ کارهای بزرگ برای ایجاد پل ارتباطی میان خود و مشتریان شان از سرویس پیامکی استفاده می کنند.

 

 

ویژگی‌ ارسال پیامک تبلیغاتی ( feauters of text message advertising ):

  1.    ارسال پیامک تبلیغاتی کم هزینه تر از سایر روش های تبلیغاتی است.

  2.    پیامک ‌های تبلیغاتی فراگیرتر و جامع تر هستند.

  3.    استفاده از پیامک تبلیغاتی بسیار راحت و آسان است.

  4.    اطلاع رسانی سریع و بلافاصله از طریق ارسال پیامک تبلیغاتی مقدور است.

  5.    همراه با ارسال پیامک تبلیغاتی امکان برندسازی خطوط شخصی هم فراهم است.

  6.     پیامک تبلیغاتی شما مستقیما و بدون واسطه به دست مشتریان می رسد.

  7.     پیامک تبلیغات را می توان درزمانبندی های مختلف تنظیم کرده وبه تعداد زیادی از مشتریان ارسال نمود.

  8.     پیامک تبلیغاتی با سپری حداقل زمان ممکن بیشترین بازدهی تبلیغاتی رابه همراه دارد.

سامانه-ارسال-پیامک

 

 

 

پنل پیامک

ارسال پیامک تبلیغاتی پارس گرین ( text message advertising ) :

سامانه ارسال اس‌ ام‌ اس‌ پارس گرین این امکان را به شما می‌ دهد که از طریق اینترنت و بدون نیاز به لوازم جانبی از طریق خطوط مجازی پیامک ارسال نمایید پنل اس ام اس‌ پارس گرین امکان ارسال و مدیریت پیامک های تبلیغاتی را به روش های زیر به شما می دهد.

ارسال پیامک انبوه : شما می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت انبوه به مشتریان خود ارسال کرده و گزارش تحویل از پیامک‌ های ارسالی خود تهیه و مشاهده نمایید امکان ارسال پیامک تبلیغاتی از روی نقشه ، با توجه به آنکه ممکن است پیدا کردن کدپستی محدوده مورد نظر کمی سخت به نظر بیاید ، با انتخاب شهر و محله مورد نظر از روی نقشه به راحتی ارسال پیامک های تبلیغاتی خود را به شماره های ایرانسل و همراه اول محدوده مد نظر خود انجام دهند.

منطقه ای ، کد پستی : پیامک تبلیغاتی خود را به بانک شماره های موجود که در شاخه های مختلف دسته بندی شده اند ، ارسال نمایید . این بانک شامل شماره های استان های کشور ، شماره های ایرانسل به تفکیک پیش شماره و استان ، بانک شماره محله ای ، کدپستی استان های کشور و همچنین شماره های مشاغل و اصناف مختلف ، اصناف و دارندگان صنایع گوناگون می باشند.

تفکیک سن و جنسیت : صاحبان کسب و کارهای مختلف قادر خواهند بود با استفاده از این ماژول پیامک ها تبلیغاتی خود را به جامعه هدف خاصی ( از نظر بازه سنی و جنسیت ) که مدنظرشان می باشد ارسال نمایند.

پیامک به اصناف : بااستفاده از این بخش می توانید به بانک شماره های نیازمندی های کل کشور به تفکیک صنایع و اصناف ، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید . این بانک شماره بسیار غنی بوده  است.

 

مطالب مرتبط :

   - سامانه ارسال پیامک

    - انواع ارسال پیامک انبوه

   - انواع ارسال پیامک زمانداز

   - وب سرویس ارسال اس ام اس

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل پیامکی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607605412020493239701-10360;