ارسال پیامک رایگان از وب

4 از 5 (4 نظر)

ارسال sms رایگان از وب سایت

پنل اس ام اس شرکت پارس گرین در جهت تست قبل از خرید قطعی، به میزان لازم اعتبار به صورت رایگان در جهت تست نمودن امکاناتی که نیاز به ارسال پیامک دارند، به کاربرانی که حساب کاربری جدید ایجاد می نمایند اهدا می کند. این شارژ بدون دریافت هیچ هزینه ای و کاملا به صورت رایگان به کاربران داده می شود تا در صورت تست سامانه از آن استفاده نمایند. مصرف کنندگان می توانند این شارژ را بدون هیچ محدودیتی استفاده نموده و در صورت رضایت از نحوه عملکرد سامانه پیامکی نسبت به فعال سازی پنل اقدام نمایند.

اما همانطور که گفته شد این میزان شارژ به صورت محدود می باشد و ارائه میزان دلخواه شارژ به صورت رایگان در سامانه به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد، با این علت که به ازای ارسال هر پیامک باید هزینه ای به اپراتور پرداخت شود. 

ارسال sms اینترنتی به صورت رایگان و به صورت پیامک انبوه به هیچ عنوان امکانپذیر نمی باشد، اما شرکت ها و سایت ها ، می توانند به صورت محدود چنین دسترسی هایی به کاربران خود بدهند.

 

ارسال-پیامک-send-sms

 


 

برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات، دفاتر پیشخوان دولت یا کافی‌نت نیست. مخابرات ارسال پیامک انبوه را انجام نمی‌دهد بلکه اپراتورها برای کسب درآمد پیامک انبوه ارسال می‌کنند. اپراتورهای ایرانسل و همراه اول با شرکت‌های حقوقی تحت عنوان اپراتور پیامکی قرارداد همکاری منعقد می‌کنند و با افراد حقیقی یا حقوقی همکاری ندارند.

دفاتر پیشخوان دولت نیز برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یک سامانه پیامک تهیه و پیامک تبلیغاتی ارسال می‌کنند. شما می‌توانید با خرید پنل اس ام اس پارس گرین با هزینه کمتر نسبت به کارمزدی که دفاتر پیشخوان دولت یا کافینت از شما دریافت می‌کند، پیامک گروهی ارسال نمایید.

 

جهت بهرهمندی از امکانات سامانه پیامک به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607628032023233512982-16696;