ارسال پیامک زنده - مبتنی بر مکان

4 از 5 (36 نظر)

پنل ارسال پیامک زنده یا ارسال پیامک مبتنی بر مکان فرد :

این پنل این امکان را در اختیار ارسال کننده پیام قرار می دهد تا براساس موقعیت مکانی مشترکین موبایل به آنها اطلاع رسانی نماییم .

به بیان دیگر پنل ارسال پیامک زنده ، یکی از هوشمندترین و کاربردی ترین و هدفمندترین روش های موجود در حوزه سرویس های ارسال پیامک انبوه است که نتیجه گیری سریع و موثر برای ارسال کننده پیام را از یک سو و رضایتمندی بیشتر از سوی دریافت کنندگان پیام را به دلیل دریافت پیام های هدفمند و نه پیام های غیرمرتبط تبلیغاتی به همراه دارد .

سرویس ارسال پیامک زنده در شبکه همراه اول ، راه کاری مبتنی بر مکان است که می تواند بدون نیاز به تجهیزات یا نرم افزارهای خاص ، موقعیت مکانی لحظه ای مشترکین همراه اول را در تمام نقاط تحت پوشش شبکه ، تشخیص داده و سرویس های متنوعی را براساس آن ارائه دهد .

تفاوت سرویس " ارسال پیامک زنده " با " ارسال پیامک BTS ایرانسل ":

این سرویس به تارگی بر روی شبکه همراه اول ارائه می شود .

تا کنون سرویس ارسال پیامک مبتنی بر مکان مشترکین ، برای اپراتور ایرانسل و با عنوان ارسال پیامک به BTS ارائه می شد .

البته لازم به ذکر است که سرویس ارائه شده بر روی بستر اپراتور ایرانسل ، سرویس کاملا زنده نبوده و موقعیت مکانی مشترکین را به صورت هفته ای شناسایی می نمود . شماره های مقصد شناسایی شده ، شماره هایی نیستند که لزوماً در هنگام ارسال ، در محدوده مورد نظر ارسال کننده پیام قرار دارند . همچنین درخواست های مربوط به این سرویس از 72 ساعت قبل بایستی ثبت شود .

اما سرویس یا پنل ارسال پیامک زنده ، کاملا لحظه ای به افراد حاضر پیامک ارسال می نماید .

و لذا عملاً سرویس ارسال پیامک زنده روی بستر همراه اول ، برای اولین بار این فرصت را در اختیار متقاضیان قرار می دهد تا براساس موقعیت مکانی مشترکین همراه اول در همان لحظه ارسال پیامک ، اقدام به ارسال پیامک نمایند .

تفاوت سرویس " ارسال پیامک زنده " با سرویس " ارسال منطقه ای ":

تفاوت اصلی این سرویس با سرویس ارسال منطقه ای که هم اکنون بر روی سامانه های مختلف وجود دارد در این است که در ارسال منطقه ای ، بانک شماره ای از مشترکینی که براساس کد پستی آدرس خود را در منطقه مذکور ثبت نموده اند تهیه شده و جهت ارسال بر روی سامانه ها قرار داده می شود . اما زیرساخت موجود در سرویس ارسال پیامک زنده ( مبتنی بر مکان / LBS ) ، در لحظه ارسال و به صورت آنلاین ، لیست مشترکین همراه اولی که در محدوده مکانی مورد نظر ارسال کننده وجود دارند را شناسایی کرده و در نتیجه ، ارسال پیامک براساس تعداد درخواستی متقاضی به شماره های شناسایی شده انجام خواهد شد .

مزایای اصلی سرویس ارسال پیامک زنده ( مبتنی بر مکان / LBS ):

1-     هدفمندسازی اطلاع رسانی ها و آگهی های تبلیغاتی و افزایش اثربخشی آنها و جلوگیری از ارسال پیامک های اسپم غیرهدفمند
2-     افزایش رضایت مندی مشترکین تلفن همراه در نتیجه دریافت اطلاعات ، سرویس ها و پیشنهادهای هدفمند مبنی بر موقعیت مکانی به جای دریافت پیام های متعدد غیرهدفمند
3-     پوشش بخش وسیعی از مشترکین تلفن همراه برای انجام ارسال های لحظه ای مبتنی بر مکان ( در حال حاضر اپراتور همراه اول در مقایسه با سایر اپراتورها ، بیشترین تعداد مشترک را در اختیار دارد )
4-     امکان ارسال پیامک زنده ، براساس موقعیت فعلی مشترکین همراه اول حاضر در یک محدوده مکانی خاص ، بدون تأخیر زمانی
نکات کلیدی:

- سرویس ارسال پیامک زنده ( مبتنی بر مکان ) بر روی پنل پارس گرین به کاربران ارائه می گردد .

- تفاوت این سرویس با سرویس های انبوه از جمله سرویس ارسال منطقه ای ، در هدفمند بودن آن است . لذا کاربری آن ملاحظات و محدودیت هایی از جمله ظرفیت ارسال روزانه و محتوا دارد که باید از سوی ارسال کننده پیام مورد توجه قرار گیرد .

جهت استفاده از امکانات سامانه پیامکی می توانید به صورت رایگان در سامانه هوشمند پیام کوتاه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید و یا عدد 2000 را به 10001391 پیامک نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607607282019686302234-10344;