اس ام اس تبلیغاتی

2.95 از 5 (21 نظر)

پیام کوتاه تبلیغاتی

تبلیغ ریشه در زندگی اجتماعی انسانها دارد عملی است که در آن فروشنده یا تولیدکننده‌ای با انجام امری سعی می‌کند که خریدار بالقوه را از تولید محصول خود آگاه سازد عمل تبلیغات با روش‌های گوناگونی انجام می‌شود.

آگهی به مطالبی گفته می‌شود که از جانب فرد یا دستگاهی برای آگاه کردن عموم مردم تهیه و به روشی مناسب منتشر می‌گردد آگهی‌ها می‌توانند متنی یا گرافیکی باشند که با استفاده از اس ام اس می توان پیامک متنی جهت انجام تبلیغات گسترده ارسال نمود برای انجام این مورد باید از طریق یک پنل پیامکی اقدام نمود.

 

پیامک-تبلیغاتی

 

 

 پیامک راهکاری برای ساده سازی تبلیغات تجاری :

ارسال پیامک انبوه ابزاری جهت ارتباطات جمعی و ارسال پیامک های  تبلیغاتی است که در قالب یک نرم افزار تحت وب تعبیه شده و بدون نیاز به سخت افزار یا نرم افزار جانبی قابلیت ارسال و دریافت پیامک را فراهم میکند.

 با توجه به هزینه اندک تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای موجود یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما استفاده از سامانه های ارسال و دریافت پیام کوتاه یا همان پنل است. در واقع پنل نرم افزاری تحت وب است که پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط آن خواهید شد.

پیامک-تبلیغاتی

 

 


 

 

مزیت های تبلیغ از طریق پیام کوتاه عبارت است از :

  • 1- تبلیغات از طریق پیامک مستقیم و بدون واسطه است و می توانید مطمئن باشید متن شما حتما به دست مشتری می رسد
  • 2- تبلیغ از این طریق نیاز به بسترسازی گسترده ، سخت افزار یا طراحی پیچیده و زمان بر ندارد
  • 3- از طریق پیام کوتاه در یک زمان می توانید به افراد زیادی پیام تبلیغاتی ارسال فرمایید
  • 4- با استفاده از سیستم مدیریتی ( پنل اس ام اس ) می توانید آمار کامل و دقیقی از میزان تبلیغات خود از طریق اس ام اس در اختیار داشته باشید
  • 5- سیستم پیام کوتاه دو طرفه است و می توانید بازخورد مشتریان خود را از محصول و پیامک خود با طرح یک سوال به آسانی بدست آورید
  • 6- سیستم پیام کوتاه 24 ساعته است و در هرزمان می توان نسبت به استفاده از آن اقدام نمود

اس-ام-اس-تبلیغاتی

 

 


 

 

نکات بسیار مهمی که در زمان ارسال پیامک تبلیغاتی باید آنها را رعایت کنید :

 - ارسال پیامک تبلیغاتی در ساعات مناسب روز

    به هیچ عنوان ” قبل از ساعت ۹ صبح و بعد از ساعت ۹ شب پیامک ارسال نکنید ” ، بهترین راه حل برای این موضوع مشخص کردن یک روز است.

 - قرار دادن ساعت و تاریخ انقضا در ارسال پیامک

    در صورتی که میخواهید پیامک ارسالی از سوی شما فوری به نظر برسد ، باید برای پیامک خود تاریخ انقضا قرار بدهید . منظور از تاریخ انقضا این است که به مشتریان خود مهلت خرید بدهید و انها را اگاه بسازید که این پیشنهاد ویژه تا تاریخ مقرر امکان پذیر است.

 - استفاده از دستور العمل تخفیفات و اعتبار

   اگر میخواهید در این زمینه موفق بشوید . بهتر است تخفیفات مناسبی را در نظر بگیرید و از کلمات تخفیف ، هدیه و ویزه استفاده نمایید برای مثال : 25% تخفیف ویژه تابستانه..

 - گرفتن اطلاعات از مشتری

    سعی کنید در متن پیامک مشتری خود را راغب به پاسخ کنید چرا که می توانید از این طریق شماره موبایل های مشتریان راغب را ذخیره کنید و در دوره های مناسب به این افراد بابت تخفیفات آینده اطلاع رسانی کنید این امکان با گزینه منشی پیامکی امکان پذیر می باشد

انواع-پیامک-تبلیغاتی

 

 


 

مطالب مرتبط جهت :

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل پیامکی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607605462023-730355199-11800;