sms پنل

4.33 از 5 (6 نظر)

اس ام اس پنل پارس گرین

اس ام اس پنل نرم افزاری در بستر اینترنت است که با ارائه امکانات و ابزار های مختلف نرم افزاری ، پیام مورد نظر شما را در قالب sms از طریق خطوط مختلف اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت اس ام اس به مخاطب شما می رسانند.

مجموعه نرم افزاری پارس گرین سامانه تحت وب را با امکانات مختلف طراحی نموده است که تمامی نیازهای مشتریان این حوزه را مرتفع می نماید شما می توانید با ثبت نام آنلاین در یکی از پنل های پیام کوتاه پارس گرین اعم از کاربری یا نمایندگی عضو این مجموعه بزرگ شوید ، بعد از ثبت نام برای شماره همراهی که در هنگام ثبت نام وارد نموده اید اس ام اسی حاوی نام کاربری و رمز عبور ارسال می گردد با وارد کردن اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود در صفحه ی ورود به این سامانه وارد اس ام اس پنل خود می شوید و از امکانات مختلف سامانه مانند ارسال تکی ، ارسال انبوه ، ارسال مناسبت هوشمند ، منطقه ای هدفمند ، ارسال هوشمند ، زماندار و .... در پنل شخصی شما موجود می باشد و با توجه به نوع پنلی که انتخاب نموده اید دسترسی ماژول های مختلف نیز مثل نظرسنجی ، مسابقه ، تحلیلگر ، منشی و ... برای شما فعال می باشد و میتواند از ان استفاده کنید.

 

 

 

سامانه پارس گرین با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیام کوتاه در سراسر کشور از پیش شماره های 1000، 5000 ،021 و ... در تعامل می باشد شما از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط ، شماره انتخاب نموده و خط اختصاصی با تعداد ارقام و شماره های دلخواه انتخاب نمایید و خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید.

وب سرویس ارسال پیامک :

از امکانات مهم و کارآمد سامانه پارس گرین اتصال پنل اس ام اس از طریق وب سرویس های متنوع به سایر نرم افزارها می باشد وب سرویس‌ها به شما این امکان را می دهد بدون وارد شدن به پنل اس ام اس بتوانید ارسال و دریافت خود را به اشکال مختلف و با کدنویسی ساده انجام دهید برخی از نرم افزارهای بومی سازی شده بخشی را به وارد کردن اطلاعات وب سرویس های پیامکی اختصاص داده‌ اند که مجموعه ما با ارائه ی وب سرویس های متفاوت قابلیت اتصال به تمامی نرم افزارها را دارد تمامی وب سرویس ها جهت سهولت در کدنویسی برای برنامه نویسان مستندات و نمونه کد به زبان های مختلف را دارند که از این قسمت قابل دسترسی می باشد.

 

 

برخی از امکانات پنل اس ام اس پارس گرین :

     -  ارسال پیامک انبوه تمام نقاط کشور با کد پستی ، منطقه ای ، تفکیک جنسی و ...

     -  انواع ارسال پیامک ( تکی ، گروهی ، پیامک زماندار ، اس ام اس هوشمند و ... .)

     -  امکان فعالسازی و مدیریت چند خط به صورت همزمان روی یک پنل

     -  امکان برقراری ارتباطی دو سویه توسط ارسال و دریافت اس ام اس

     -  جستجو در صندوق ارسالی و دریافتی و امکان تهیه خروجی از آن

     -  ورود مخاطبین جدید به دفترچه تلفن و گروه بندی آنها

    -  فعالسازی سریع و بدون واسطه پنل اس ام اس

     -  ظاهر گرافیکی زیبا ، آسان و کاربر پسند پنل

     -  سرعت بالای ارسال و دریافت اس ام اس

     -  خروجی مخاطبین موجود در دفترچه تلفن

     -  پشتیبانی سریع آنلاین از طریق تیکت

 

پنل-پیامک-انبوه-به-کل-کشور

 

مطالب مرتبط:

   -  سامانه ارسال پیامک

   -  انواع ارسال پیامک زمانداز

   -  راهنمایی استفاده از پنل پیامکی پارس گرین

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل اس ام اسی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -70951607613002024-1580697762-11760;