اطلاع رسانی به وسیله پنل اس ام اس

4 از 5 (3 نظر)

اطلاع رسانی به وسیله سامانه ارسال پیام کوتاه

بهترین راه ارسال پیامک تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده از سامانه ارسال پیامک می باشد. سامانه پیامکی به زبان ساده نرم افزار است که شما به وسیله اینترنت و بدون واسطه می توانید در هر زمان و به هر تعداد که نیاز داشتید پیامک ارسال کنید تمام امکانات سامانه پیامک در مدت زمان عضویت شما در اختیارتان خواهد بود و برای ارسال پیامک به دور از هر گونه پیچیدگی تنها کافیست وارد سامانه کاربری خود شوید.

ارسال پیامک یکی از موثرترین روش های ارسال مفهوم و منظور به مخاطب می باشد و اثرگذاری بالایی بر مخاطب دارد و از جنبه های مالی بسیار با صرفه تر از تماس های تلفنی است این روش باعث می گردد فرد در هر زمانی که می خواهد صحبت و پیغام خود را به مخاطب برساند و مقدار هزینه ای که برای یک پیامک یا همان اس ام اس ارسال می شود بسیار پایین تر شده و از نظر مقدار هزینه ای پایین تر تمایل افراد به برقراری ارتباط با پیامک بیشتر شده است.

 - اقتصادی ترین نوع اطلاع رسانی به وسیله سامانه ارسال پیامک

سامانه ارسال پیام کوتاه یکی از جنبه های موثر برای ارسال پیام به افراد زیادی است که این امکان در گوشی های معمولی وخطوط تلفن موبایلی جهت ارسال به افراد زیادی هم زمان امکان پذیر نیست، در دسترس شما قرار می دهد. به این قضیه فکر کنید شما قصد آگاهی و رساندن پیغامی به افرادی در حدود 100 نفر داشتید و دسترسی به پیامک برای شما مقدور نبود برای تماس به همه این افراد باید بازه زمانی خیلی زیاد را صرف می کردید و هزینه ای که برای گفتگو باید قرار می دادید بسیار بالا و سرسام آور بود و البته در دسترس بود و نبودن همه این افراد و قادر به صحبت کردن نیز باید در نظر گرفت که آیا توان صحبت کردن در زمانی که شما می خواهید ارتباط برقرار کنید بودند یا نه. ولی هم این مشکلات با یک پیامک حل شده و در دسترس بودن و اتلاف زمانی و از همه مهم تر مقدار هزینه ای که باید صرف این کار میشد با یک پیامک حل می شود، سامانه ارسال پیام کوتاه روشی مناسب برای این کار است.

با در دسترس داشتن یک سامانه ارسال پیام کوتاه می توانید در مقدار هزینه های ارسال پیامک خود که از جنبه های مختلف مانند پیام تبریک ، تسلیت گروهی، پیام های تبلیغاتی، پیام های اطلاع رسانی و… باید از جانب شما ارسال شود کاهش داشته باشید. بنابراین اقتصادی ترین نوع روش اطلاع رسانی و در دسترس داشتن افراد استفاده از سامانه ارسال پیام کوتاه می باشد.

 

Notification-via-SMS-panel

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای ایجاد سامانه ارسال پیامک پارس گرین عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -70951607615532024693807164-18820;