افزونه اطلاع رسان پیامکی وردپرس Expert SMS

4.25 از 5 (4 نظر)

افزونه اطلاع رسان پیامکی وردپرس Expert SMS

افزونه اطلاع رسان پیامکی وردپرس Expert SMS، قابلیت ارسال پیامک در شرایط مختلف را برای شما فراهم می کند، تا در شرایط مختلف برای اعضای سایتتان پیامک تکی یا گروهی ارسال نمایید.

expert-sms-wordpress-plugin

قابلیت های افزونه اطلاع رسان پیامکی وردپرس

 پشتیبانی از سیستم پیامکی پارس گرین

لیستی از تمامی کاربران نوشته ها می باشد ، که اطﻼعاتی از قبیل ( شناسه نوشته ، نام نوشته ، نام و نام خانوادگی کاربر و عمل اصلی را مهیا ساخته است بصورتی که ۴ شماره همراه کاربر ) را شامل می شود همچنین این صفحه برای هر یک از کاربران موجود در لیست می توان عملیات مربوط به حذف ، ویرایش ، ارسال پیام کوتاه تکی و البته انتخاب تمامی کاربران و سپس ارسال یک پیام واحد به آن ها را انجام خواهد داد.

منوی دانلود ها :

دانلود عضو single مشابه بخش سیستم پیام کوتاه بوده اما با این تفاوت که فقط کاربرانی که از طریق صفحه ً این صفحه کامﻼ شده اند را شامل می شود و تمامی امکانات بخش قبل را داراست .

منوی محصوﻻت ووکامرس :

بسیار خب این منو هم همانند دوم بخش قبلی داراری امکانات مشابه می باشد و مخصوص محصوﻻت ووکامرس بوده و از آن می توان برای نمایش کاربران محصوﻻت خود در ووکامرس استفاده کنید .

 منوی دسته بندی نوشته :

این صفحه تمامی دسته بندی هایی که در بخش افزودن نوشته توسط شما ساخته شده است را در یک select باکس نمایش داده و با انتخاب یک دسته بندی خاص شما می توانید کاربران آن دسته بندی را ملاحظه کرده و به آن ها پیام کوتاه ارسال کنید .

منوی دسته بندی دانلود :

این صفحه مشابه بخش دسته بندی نوشته می باشد و تنها تفاوت آن نمایش دسته بندی های ایجاد شده توسط شما می باشد و کاربران هریک از دسته بندی های آن در این بخش در دسترس بوده و قابلیت ارسال پیام کوتاه برای EDD بخش افزودن دانلود در افزونه هریک از آن ها مشابه موارد قبلی را داراست .

منوی دست بندی محصوﻻت ووکامرس:

در این صفحه مشابه موارد قبل می توانید دسته بندی های مربوط به محصوﻻت و کاربرانی که عضو این دسته بندی ها شده اند را مشاهده کنید و برای آنها پیامک های تبلیغاتی و یا بروز رسانی های مربوط به هریک از دسته بندی های ووکامرس را اطﻼع رسانی کنید .

منوی خروجی :

از طریق این صفحه می توانید از خبرنامه پیامکی خود پشتیبان گیری کنید تا خیالتون از بابت اطﻼعاتی که از کاربران جمع کرده اید راحت باشه !

منوی تنظیمات :

در این صفحه اطﻼعات مربوط به وب سرویس خریداری شده قرار خواهد گرفت البته پیکربندی پیش فرض این بخش مطابق با وب سرویس سامانه پیامک تنظیم شده است که نیازمند یک نام کاربری ، رمز عبور ، شماره خط می باشد که با وارد کردن اطﻼعاتی که از پارس گرین دریافت کرده اید می توانید پیکربندی افزونه را به درستی انجام دهید .) در صورتی که از سایر وب سرویس های موجود در سطح اینترنت استفاده می کنید قبل از نصب افزونه از شما می توانید ، تیکت پشتیبانی محصول و از طریق راه های تماس که سایت ژاکت در اختیار شما قرار داده است با ما در ارتباط باشید .

ستون سفارشی “کاربران خبرنامه” :

این ستون در صفحه ی نوشته ها و دانلود ها و محصوﻻت ووکامرس در وردپرس قابل مشاهده می باشد که تعداد تمامی عضوهای آن نوشته مورد نظر ، دانلود (محصول edd) و یا محصول ووکامرس مورد نظر را نمایش می دهد و همچنین به کل کاربران برای هر نوشته و دانلود و محصول ارسال پیامک پس از هر بروز رسانی را داشته باشید . 

آیا قصد دارید بعد از هر بار بروز رسانی محصولاتتون و مطالب وب سایتتون برای کاربران آن محصول یا مطلبتون SMS ارسال کنید ؟
آیا قصد دارید برای هر نوشته ، هر محصول در وردپرس خبرنامه پیامکی داشته باشید ؟
آیا نیاز دارید که کاربران وب سایتتون رو بصورت دسته بندی شده (مطابق دسته بندی نوشته ها و یا دسته بندی محصولاتتون) داشته باشید تا هر زمان که خواستید براشون پیامک تبلیغاتی و یا پیامک اطلاع رسانی برایشان ارسال کنید ؟
آیا قصد دارید در صفحه پرداخت محصولاتتون از کاربر شماره همراه درخواست کنید تا بروز رسانی های مربوط به محصول را فقط برای کاربران خریدار ارسال کنید ؟
اگر پاسخ شما به سوالات فوق مثبت می باشد باید بگوییم محصول افزونه اطلاع رسان پیامکی در وردپرس Expert SMS بهترین گزینه برای شما خواهد بود .

 

برخی از امکانات ویژه پلاگین Expert SMS  :

 •  - سازگاری با وردپرس و افزونه ی فروش فایل EDD
 •  - سازگاری با وب سرویس شرکت پارس گرین و امکان پیاده سازی بر روی هر وب سرویس دیگر در کمتر از 48 ساعت
 •  - استفاده از شورت کد ها برای نمایش فرم خبرنامه
 •  - محیط مدیریتی جذاب
 •  - دارای بخش های مدیریت کاربران و عملیات (حذف، ویرایشو ارسال پیامک خصوصی به هر کاربر)
 •  - امکان ارسال پیامک تبلیغاتی به کاربران وب سایت
 •  - امکان ارسال پیامک پس از هر بروز رسانی محتوا سایت (نوشته ها و دانلودها)
 •  - امکان دسته بندی کاربران با دسته بندی پیش فرض وردپرس برای نوشته ها
 •  - امکان دسته بندی کاربران با دسته پیش فرض EDD برای دانلودها
 •  - امکان تهیه ی پشتیبان از کاربران عضو در دو جدول دانلود ها و نوشته ها
 •  - منوی تنظیمات اولیه و پیکربندی افزونه با اطلاعات وب سرویس سامانه و هر وب سرویس دیگر
 •  - نمایش خبرنامه با استفاده از جی کوئری
 •  - عضویت در خبرنامه با استفاده از فناوری Ajax
 •  - نمایش زیبای پیام های عملیات موفق و ناموفق
 •  - پشتیبانی از دو فیلد شماره تماس و نام کاربری
 •  - جستجوی پیشرفته در دیتابیس کاربران با استفاده از شناسه پست ، نام پست ، پیش شماره با فناوری Ajax
 •  - متاباکس ارسال پیامک در تمامی نوشته ها و دانلود ها
 •  - نمایش تعداد کل کاربران یک نوشته با کلیک بر روی ستون کاربران خبرنامه در لیست نوشته و دانلود ها
 •  - نمایش تعداد کل کاربران در متاباکس نوشته ها و دانلودها
 •  - استفاده از متغییر %name% برای چاپ نام کاربران در متن sms
 •  - استفاده از متغییر %E برای رفتن به خط بعدی در متن پیامک

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076234320241788118172-32132;