امکانات sms panel

4.25 از 5 (4 نظر)

مزایای و امکانات پنل اس ام اس

امکانات و امتیازت زیادی به وسیله ارسال پیام کوتاه از طریق پنل اس ام اس وجود دارد از جمله امتیازات این روش مبلغ خیلی کمتری را برای ارسال اس ام اس و پیامک های انبوه صرف می شود بنابراین صرفه اقتصادی بسیار خوبی دارد.

ز دیگر مزایای ارسال پیامک از طریق پنل می توان کاهش در زمان ارسال می باشد زیرا با این روش دیگر نیازی به صرف کردن زمان زیادی برای ارسال هر اس ام اس نیست و پیام های زیادی را در بازه زمانی کوتاهی می توانید ارسال کنید. از جمله امتیازات دیگر این روش، ارسال پیام های صوتی است که در سامانه ها و پنل های دیگر امکان آن وجود ندارد و باعث علاقه مندی استفاده از آن شده است. به وسیله این روش شما می توانید پیام خود را بدون محدودیت به هر جای دنیا که بخواهید ارسال کنید و می توان گفت مهم ترین مزیت ارسال پیامک از این طریق وجود این امکان باشد که بتوان با کمترین هزینه و به راحتی پیام خود را به سراسر دنیا ارسال نمود.

ویژگی پنل اس ام اس جهت آموزش

از دیگر ویژگی های سامانه ارسال اس ام اس ، ارسال پیام به شکل دوره ای براساس ماه و روز و سال به شکل پیام پویا و پیام ثابت امکان پذیر است که می تواند به شکل تصادفی یا ترتیبی به مخاطبان شما صورت گیرد و این عمل سبب می گردد که به شکل مشخص در بازه زمانی معلوم با مخاطبان خود در ارتباط باشید و این نوع از کاربرد و نحوه ارسال پیام کوتاه بیشتر جنبه آموزشی دارد و برای افرادی مناسب است که قصد آموزش و تعلیم مطالبی را به افراد مشخصی دارند مثلا چناچه شما بخواهید آموزش لغات زبان انگلیسی را به گروه و افراد تعیین شده در بازه زمانی چند ماهه ارسال کنید و یا قصد آگاهی رساندن در زمینه سلامت باشید و بخواهید مسائل بهداشتی وسلامت را در تایم های معلوم به افراد و مخاطبان خود اطلاع رسانی کنید کاربرد دارد که این عمل بسیار کاربردی و موثر است استفاده از پنل ارسال پیامک در زمینه آموزش در حال حاضر نیز بسیار رایج است.

 

Features-of-SMS-Panel

شیوه های گوناگون ارسال پیامک :

ارسال پیشرفته: بارگذاری فایل حاوی شماره های مقصد در قالب فایل متن .txt برای ارسال انبوه پیامک / اس ام اس

ارسال نظیر به نظیر: ارسال متن های مختلف به مخاطبین مختلف در زمان های گوناگون تنها از طریق بارگذاری فایل اکسل ( .xls )

ارسال منطقه ای: ارسال به مناطق مختلف تهران به تفکیک کدپستی و ناحیه

ارسال حومه: ارسال پیامک به حومه تهران و استان البرز

ارسال اصناف: ارسال پیامک به مخاطبین به تفکیک زمینه شغلی آنها

ارسال به ایرانسل: ارسال پیامک به تفکیک مناطق ، پیش شماره ها و جنسیت به دارندگان خطوط ایرانسل

ارسال در آینده: ارسال زمانبندی شده برای انجام ارسال ها در زمان معینی در آینده ( قابل استفاده در ارسال های ساده ، پیشرفته و نظیر به نظیر )

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت استفاده از سامانه پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام-پنل-پیامکی

کد BSC : -709516076162220241615496102-18140;