انتخاب شرکت معتبر برای سامانه ارسال پیامک

4.25 از 5 (4 نظر)

انتخاب شرکت معتبر برای سامانه پیام کوتاه

 

برای انتخاب یک شرکت خدمات دهنده سامانه پیامک به موارد زیر توجه نمایید :

- حقوقی یا حقیقی بون شرکت: آیا واقعا شرکت هستند یا شخص حقیقی ، از منوی سایت "درباره ما" و "ارتباط با ما" شرکت را بررسی فرمایید تا متوجه شوید با یک شرکت تکیه کرده اید یا به یک شخص؟

- معتبر بودن شرکت: از معتبر بودن شرکت اطمینان حاصل نماییم به طور مثال از نحوه پشتیبانی سامانه , راهنمایی جهت ارسال پیامک ، پاسخ به سوالات از طریق تیکت و... از شرکت خدمات دهنده بپرسید آیا تیم فنی برنامه نویسی برای ارتقا نرم افزار دارند و هر چند وقت یک بار سامانه بروزسانی می شود.

- تعرفه ارسال پیامک: تعرفه ارسال پیامک مناسب داشته باشند نسبت به دیگر سامانه ها بسیار بالا یا پایینتر نباشد. بعضی از مجموعه ها که تعرفه بسیار پایینی در ارسال پیامک دارند پنل سامانه را با قیمت بالا واگذار و از پشتیبانی مناسب نیز برخوردار نیستند و مجموعه هایی که تعرفه بسیار بالایی دارند به صورت مقطعی اقدام به فعال می کنند و بعد از مدتی به کار خود پایان می دهند.

سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 


 

- نحوه ارسال پیامک انبوه: در ارسال پیامک انبوه نیاز به یک دیتابیس از شماره های کل کشور می باشد آیا شرکتی که از آن استفاده می کنید دارای یک بانک جامع از شماره ها به تفکیک استان ، شهر ، کد پستی و مشاغل مختلف می باشد؟

- امکان ارسال به شماره های بلک لیست: توانایی شرکت در ارسال پیامک به شماره های بلک لیست را داشته باشد چون امروزه نزدیک به 40 درصد مخاطبین پورت های تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند.

- نسخه نرم افزاری سامانه: سامانه پیامک دارای نسخه اندریدی باشد تا کاربران برای سهولت در ارسال از گوشی همراه خود نیز استفاده نمایند.

- معتبر بودن سایت شرکت: برای اطمینان در این خصوص میتوان رتبه سایت را در الکسا بررسی کرد و از ریسپانسیو بودن سایت نیز اطمینان حاصل نمود.

سامانه-پیام-کوتاه-بین-المللی-International-SMS

شرکت پارس گرین دارای تمامی معیار های بیان شده می باشد و برای اطمینان کاربران سامانه پیامکی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می دهد تا بتوانند تمامی موارد بیان شده را بررسی کردن سپس اقدام به خرید و ارسال پیامک نمایند.

 


 

جهت ثبت نام و استفاده از سامانه می توانید عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر اقدام به ثبت نام فرمایید.

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -70951607606572023-460292060-16916;