ایجاد فروش با پیامک تبلیغاتی

4 از 5 (3 نظر)

فروش بیشتر به وسیله پیامک تبلیغاتی

همه‌ ما خوب می‌دانیم که ارسال اس‌ ام اس‌ و همچنین دریافت آن تبدیل به بخش جدانشدنی زندگی ما شده‌اند. از اس‌ ام اس های برداشت و واریز بانک‌ها گرفته تا اس ام اس‌های صبح به خیر و شب به خیر از محبوب زیبایمان، همه و همه آنجا هستند. حالا اگر شما صاحب یک کسب‌و‌کار باشید، آیا می‌توانید از قابلیت‌ ارسال اس ام اس برای توسعه و رونق کارتان استفاده کنید؟!  بله، چراکه نه.

ما در این نوشتار به شما نحوه ایجاد تکاپو جهت خرید به وسیله پیامک تبلیغاتی را معرفی خواهیم کرد که به وسیله‌ آن می‌توانید شبانه روز کسب‌و‌کارتان را توسعه دهید و مشتریان بیشتری بدست آورید.

با توجه به بحث های متنوع کسب درآمد و فروش بیشتر و همچنین رقابتی شدن محصولات، روش های مختلفی جهت بازاریابی و فروش محصولات امروزه ایجاد شده است که باعث تلقین یا ایجاد حس خرید در مخاطب می گردد، به نوعی که مخاطب را به شکل سحرانگیزی تحت تاثیر قرار داده و سبب روی آوردن و خرید از سمت او حتی در صورت عدم نیاز می گردد زیرا در صورت خرید نکردن یک نوع حس گناه به دلیل از دست دادن موقعیت خوب خرید کردن با توجه به تخفیف و یا قیمت گذاری ویا ویژگی های خاص آن محصول می گردد و یا یک خلا در نداشتن آن وسیله در او ایجاد می شود که تمام این حس را شما با اطلاع رسانی در پیامک تبلیغاتی خود در او ایجاد نموده اید. یکی از روش های مهم بازاریابی استفاده از پیامک تبلیغاتی می باشد.

Creating-sales-promotional-SMS

 

- پیامک تبلیغاتی و روش های فروش

پیامک تبلیغاتی جهت فروش باید به نحوی تدوین شود که باعث حس خرید در مشتری گردد حس و القای خرید یکی از ترفند مهم در این روش است. این که مخاطب نتوانسته است خرید داشته باشد حس یک کمبود در او ایجاد شود. پیامک تبلیغاتی شما باید به نحوی تنظیم شود که حس کنجکاوی را در مشتری ایجاد کند و جنبه تبلیغاتی بودن آن در برنامه ها و پیام های ارسالی حس نشود. روانشناسی فروش بخش اصلی در قسمت نگارش و تدوین پیامک تبلیغاتی است و نحوه نیازمند کردن مشتری به خرید حتی زمانی که مخاطب شما نیازی به وسیله و محصول مورد نظر ندارد ولی به دلیل این که محصول شما می تواند نیاز او را در آینده رفع کند، یکی از توانایی خوب شما در فروش محسوب شود که می توانید این روش را در متن پیامک تبلیغاتی خود در مشتری القا کنید. تغییر کلمات در متن پیامک تبلیغاتی مکرر می تواند سوددهی را دو برابر نماید. ابزارهای روانشناسی یکی از بخش های محرک یک فروشنده یا واسطه برای فروش است.

ایجاد حس اطمینان، این که برای مشتری حس اطمینان از خرید ایجاد کنید مثلا با گفتن این پیام که اگر از خرید راضی نبودید می توانید تا 72ساعت محصول را پس دهید. این نحوه گفتار و سیاست فروش در متن های پیامک تبلیغاتی حس اطمینان از کیفیت و مرغوبیت محصول برای مشتری شما ایجاد کند و باعث جلب خرید از سمت او می شود.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 
کد BSC : -70951607624462024845006657-18956;