باشگاه مشتریان بیمه

4 از 5 (3 نظر)

باشگاه پیامکی مشتریان بیمه

برای ایجاد ارتباط مطمئن و پایدار با مشتریان خود می توانید از باشگاه مشتریان استفاده کنید که یکی از مهمترین مزایای آن ارسال اس ام اس به شماره موبایل تمامی مشتریان می باشد.

یکی از مواردی که در ارسال اس ام اس اطلاع رسانی دارای اهمیت بسیاریست. اطلاع رسانی از زمان انقضای بیمه می باشد با توجه به درگیری افراد با مسائل روز مره معمولا تاریخ سررسید بیمه خود را فراموش می کنند شما با استفاده از ارسال های زماندار و ارسال مناسبت هوشمند به راحتی می توانید تنظیم کنید که چند روز قبل از موعد سررسید بیمه، از طریق پیامک موضوع را به کاربر اطلاع رسانی کنید.

ولی موضوع مهم! آیا در زمان ارسال پیامک، متن پیام برای همه ای افرادی که اقدام به ارسال کرده ایم ارسال انجام می شود؟ 

اگر شماره این افراد در بلک لیست (شماره هایی که پورت تبلیغاتی خود را مسدود نموده اند) قرار داشت چی؟

برای رهایی از این موارد و اطمینان از ارسال پیامک بهترین گزینه باشگاه مشتریان می باشد که با استفاده از آن با خیال راحت شروع به ارسال پیامک می کنید.

باشگاه-مشتریان

استفاده از باشگاه مشتریان برای تمامی شرکت های بیمه امری لازم وضروریست مانند:

بیمه ایران ، بیمه آسیا ، بیمه البرز ، بیمه دانا ، بیمه معلم ، بیمه پارسیان ، بیمه كارآفرین ، بیمه رازی ، بیمه توسعه ، بیمه سینا ، بیمه ملت ، بیمه دی ، بیمه سامان ، بیمه نوین ، بیمه پاسارگاد ، بیمه میهن ، بیمه كوثر ، بیمه ما ، بیمه آرمان ، بیمه تعاون ، بیمه سرمد ، بیمه اتكایی امین ، بیمه امید ، بیمه حافظ ، بیمه ایران معین ، بیمه آسماری

 

 


 

لطفا جهت بهرهمندی از امکانات سامانه و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -709516076064520232140824949-16988;