نحوه برقراری ارتباط پیامکی موثر با مشتری

4.4 از 5 (5 نظر)

برقراری ارتباط پیامکی موثر

برقراری ارتباط پیامکی موثر مهم ترین عامل رضایت مندی مشتری و بالا بردن میزان فروش به حساب می اید. صاحبین کسب و کارها و بنگاه های اقتصادی مختلف می توانند با استفاده از ارتباط پیامکی موثر رابطه خود را با مخاطب خود بیشتر کرده و افزایش فروش را تجربه کنند.

اگر شما بتوانید با مخاطب و مشتری خود ارتباط پیامکی موثری را برقرار نمایید خواهید توانست احساس همکاری و یا خرید خوب را به آن ها منتقل کنید که این امر باعث می شود تا علاوه بر مراجعه مجدد خود آن ها به فروشگاه و یا شرکت شما ، شما را به دوستان و همکاران خود معرفی کنند. که همین معرفی موثر ترین روش تبلیغاتی در کسب و کار شما می باشد.

ارسال-اس-ام-اس

 


سامانه-ارسال-پیام-کوتاه-send-sms

 

برترین کلمات تبلیغاتی موثر برای برقراری ارتباط پیامکی

رایگان :
اگر فکر می‌کنید واژه‌ی «رایگان» بی‌فایده است و بیش از حد از آن استفاده شده، بایستی بیشتر فکر کنید. مردم عباراتی همچون رایگان، عادی و ساده می پسندند.

انحصاری:
یکی دیگر از برترین جملات تبلیغاتی موثر، همین کلمه است. همه می‌خواهند در گروهی متمایز از دیگران یا به نحوی انحصاری قرار داشته باشند.

ساده:
زندگی پیچیده است و احتمالا ما نیز بیشتر تمایل داریم که ساده‌ترین راه‌ها را انتخاب کنیم. به همین دلیل هر زمان که می‌شنویم چیزی ساده است یا انجام آن آسان است ناخداگاه جذب آن می‌شویم.

بهترین:
شاید بتوان گفت که عبارت بهترین، یکی از بهترین و جدابترین جملات تبلیغاتی موثر برای جذب مشتری باشد.

محدود:
همه‌ی ما از اینکه چیزی را از دست بدهیم، بیزاریم. حتی اگر چیزی که از دست می‌دهیم، به پیش‌ پا افتادگی جاسوئیچی‌هایی باشد که در شرکت توزیع می‌شوند. اگر بگویند ۱۰۰ نفر اول یکی مجانی می‌گیرند، ناگهان آن جاسوئیچی، برای‌مان جذاب‌تر می‌شود.

تضمینی:
این عبارت از آن جملات تبلیغاتی موثر است که معجزه خاص خودش را دارد. با تقلب‌های زیادی که در دنیای امروز انجام می‌شود.

مقایسه :
امروزه، با وجود شبکه‌های اجتماعی و وب‌سایت‌ها و وبلاگ‌های بررسی محصولات، عملا همه پیش از اینکه تصمیمی بگیرند، مقایسه‌هایی انجام می‌دهند.

Features-امکانات

متن پیامک تان صمیمی و در عین حال ساده باشد:
بهترین راه در طراحی متن پیام کوتاه ساده گویی می باشد قانون مهم در بازاریابی با سامانه پیامکی این است که متن پیامک باید ساده, منحصر بفرد و درعین حال زیبا باشد.

تاثیر کلمات ابتدای متن را فراموش نکنید:
یکی دیگر از مواردی که باید به ان توجه شود تاثیر کلمات اول متن اس ام اس شماست زیرا اولین چیزی که مخاطب به آن توجه میکند چند کلمهی ابتدای متن پیام است که حتی از شماره فرستنده پیامک هم مهم تر است.

به اندازه متن پیامک های تبلیغاتی خود توجه کنید:
پیشنهاد می شود در متن پیامک از جملات کوتاه و جذاب استفاده شود بطور معمول پیامک های تبلیغاتی یک پیامک فارسی ۷۰ کاراکتری و یک پیامک لاتین ۱۶۰ کاراکتری می باشد پس در انتخاب جملات خود دقت کنید.

پایان متن پیامک  تبلیغاتی:
اگر مخاطب شما به پایان متن پیامک شما رسیده باشد یعنی ۹۰% موفق شده اید و بهترین بازده نصیب تان شده است .در پیان متن پیامک راه ارتباطی خود و مخاطبتان را ساده تر کنید تا این کار متن شما را جذاب تر خواهد کرد.

چگونگی-ارتباط-با-مشتری

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

برای فعالسازی رایگان پنل پیامک عدد 2000 را به سامانه 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -70951607615392024652343817-16040;