بستن پیامک های تبلیغاتی اپراتور ایرانسل

4 از 5 (3 نظر)

بستن پیامک تبلیغاتی ایرانسل

برای بستن پیامک تبلیغاتی ایرانسل، و تمامی اپوراتورها یک کد مشترک را پشتیبانی می کنند که با استفاده از این کد شما می توانید تمام پیامک های تبلیغاتی و اس ام اس های مبتنی بر محتوی را لغو کرده و از دریافت آنها جلوگیری می کند. بنابراین شما می توانید با استفاده از مراحل ذیل، اقدام به قطع کردن پیامک های تبلیغاتی کنید.

1- ابتدا " #800* " یا " ستاره 800 مربع " را در گوشی خود وارد کرده و دکمه call را بزنید.

2- در پاسخ منویی دریافت خواهید کرد که شامل 3 گزینه زیر می باشد ؛

  •  - مشاهده سرویسهای فعال
  •  - لغو خدمات مبتنی بر محتوا
  •  - قطع پیامک های تبلیغاتی

بستن-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل

گزینه اول: برای شما سرویس هایی که مبتنی بر محتوی هستند را نمایش میدهند ، این همان سرویس هایی است که به ازای دریافت پیامک از شارژ شما کم میشود.

گزینه دوم: برای غیر فعال کردن سرویس های فعالی که در بالا گفتیم میباشد. یعنی شما می توانید با استفاده از این گزینه اقدام به قطع کردن سرویس هایی که می توانند از شما شارژ کم کنند، نمائید.

گزینه سوم: برای قطع پیامکهای تبلیغاتی که اکثر از مرکز پیامها  و از این قبیل شماره ها ؛ بوده و دیگر پیامکی از این شماره ها دریافت نخواهید کرد. 

 

روش بستن پیامک تبلیغاتی اپراتور ایرانسل

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی درباره مشترکان اپراتور ایرانسل اظهار کرد: در حال حاضر مشترکان ایرانسل صرفاً پیام های اطلاع رسانی خدمات و سرویس های این اپراتور را دریافت می کنند که درصورت عدم تمایل به دریافت آن نیز می توانند عدد " 2 " را به شماره 5115 ارسال کنند تا این سرویس برای آن ها لغو شود.

بستن-پیامک-تبلیغاتی-ایرانسل

 

کد BSC : -7095160760611202342138881-17020;