بهترین سامانه پیام کوتاه

4.25 از 5 (4 نظر)

بهترین سامانه ارسال پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه یک نرم افزار در بستر اینترنتی و تحت وب می باشد. با داشتن سامانه پیام کوتاه شما قادر به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی یا ارسال پیامک از طریق وب سرویس هستید.

نرم افزار پنل پیام کوتاه از طریق مرورگر قابل دسترسی است، بنابراین شما به آسانی از طریق موبایل، تبلت و لپ تاپ می‌توانید از سامانه خود استفاده کنید.

برای ارسال پیامک هیچگونه نیازی به دانلود یا نصب برنامه ای خاص و یا سیم کارت و موارد مشابه ندارید.

شما با خرید سامانه پیام کوتاه می‌توانید به بانک شماره موبایل‌ها به تفکیک استان، شهر منطقه، کد پستی، سن و جنسیت و... دسترسی پیدا کنید و بانک شماره موبایل تفکیک‌ شده سراسر کشور به شما کمک می‌کند تا اس ام اس تبلیغاتی هدفمند ارسال نمایید.

نکته مهم: قرار نیست همیشه از سامانه پیامکی برای تبلیغات پیامکی و ارسال پیامک انبوه استفاده شود بلکه ممکن است قصد شما از تهیه سامانه پیامک، اتصال سامانه به نرم افزار (مانند حسابداری، وب‌سایت، اپ ios یا اپ اندروید) برای ارسال پیامک اعتبار سنجی و ارسال پیامک‌ از طریق نرم افزار باشد.

احراز هویت کاربران امروزه به یکی از دغدغه‌های مدیران سایت و اپلیکیشن‌ها تبدیل شده است، متاسفانه به دلیل استفاده اشتباه از بازاریابی پیامکی در ایران افراد زیادی پیامک‌های تبلیغاتی خود را مسدود کرده‌اند و برای ارسال پیامک کد فعال سازی برای اپلیکیشن می‌بایست از خط خدماتی استفاده کنید که خط خدماتی نیاز به سفته، ثبت شرکت حقوقی و... دارد.

ارسال-پیامک-send-sms

 


 

مزایای منحصر به فرد سامانه پیام کوتاه پارس گرین

 - سادگی محیط کاربری و سرعت بالا .

 - نماینده اصلی بودن سایت سرویس دهنده .

 - سرعت و کیفیت ارسال اس ام اس .

 - تعرفه های متعادل و منطقی .

 - امکانات کامل و پوشش نیاز های کاربران .

 - ارسال پیامک به خطوط مسدود شده .

 - ارسال پیامک انبوه به تمام نقاط کشور

 

انواع-ارسال-پیامک-sms

 


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت ثبت نام می توانید عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید.

ثبت-نام-پیامک-صوتی

کد BSC : -709516076155320241385200135-17216;