بهترین کمپین پیامک تبلیغاتی

4.25 از 5 (4 نظر)

نحوه اجرای بهترین کمپین پیامکی تبلیغاتی

جهت ایجاد و اجرای کمپین پیامک تبلیغاتی، نیازمند یک پنل اس ام اس معتبر هستید. انتخاب یک پنل اس ام اس که از تمامی امکانات لازم برخوردار باشد، می‌تواند شما را برای اجرای بهترین کمپین پیامکی تبلیغاتی یازی دهد. اجرای کمپین تبلیغاتی از طریق پیامک، به خلاقیت و هنر شما بستگی دارد. امکاناتی که پنل پیامک در اختیار شما قرار می‌دهد یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه کنید.

اگر قصد دارید کمپین پیامک تبلیغاتی را به بهترین شکل اجرا کنید بهتر است تنها به ارسال متن از طریق پیامک، اکتفا نکنید. از طریق پیامک‌های چند رسانه‌ای از جمله عکس و ارسال پیامک صوتی می‌توانید بهتر با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. بنابراین با خرید پنل اس ام اس می‌توانید از امکانات آن برای اجرای کمپین اس ام اس استفاده کرده و با مشتریان خود در ارتباط باشید.

برای اجرای یک کمپین پیامک تبلیغاتی هدفمند، بهتر است مشتریان را در گروه‌های مختلف تفکیک کنیم زیرا ارسال محتوای یک پیامک تبلیغاتی برای یک مشتری تازه وارد، ممکن است برای یک مشتری قدیمی وفادار، نه تنها جذاب نباشد بلکه سبب ایجاد نارضایتی و دور شدن وی از کمپین تبلیغاتی نیز شود. بنابراین ضرورت تفکیک مشتریان برای دست یافتن به نتیجه درست، یکی از مهم‌ترین ابزار تبلیغاتی است.

send-sms-bulk-ارسال-پیامک-انبوه


 

لطفا برای بهره مندی از امکانات پنل و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607626142024-2060581601-16560;