تبلیغات پیامکی برای جذب مشتری در آموزشگاه

4 از 5 (3 نظر)

روش های افزایش جذب در آموزشگاه

تا کنون به اصل تبلیغات هدفمند توجه کرده اید یا اولین بار است این کلمه به گوشتان خورده است به هر حال این کلمه بیانگر این است که شما به طریقی به مشتریانتان برسید که هزینه ی کمی را صرف کنید زمان کم تری را مصرف کنید در حوزه وسیع تری تبلیغ کنید چطور ما به این اصل باید برسیم خوب موضوع این نوشته ما در این باره است پس تا پایان با ما باشید.

شما شاید تراکت های زیادی را روبه روی مدرسه ها پخش کرده اید و یا بیل بورد تبلیغاتی در سطح شهر نصب کردید ، در روزنامه آگهی کردید همه ی این ها در معرفی کردن شما تاثیر دارند ولی اینجا تفاوت در عمق تاثیر تبلیغ شما است شاید از خودتان بپرسید منظور از عمق تاثیر چیست منظور من این است آیا مخاطب شما با مشاهده ی این ها آیا به این نتیجه گیری می رسد که خدمت شما را انتخاب کند در دنیای امروزی با پیشرفت تکنولوژی این نوع از تبلیغات دیگر آن کارایی لازم را برای شما نخواهند داشت.

تبلیغات پیامکی برای جذب مشتری در آموزشگاه

حال تصور کنید که زمانی که داوطلب در جستجو یک اموزشگاه و موسسه برای ثبت نام است. پیام تبلیغ موسسه شما برای او ارسال می شود. بدون شک راحت از این پیام نمی گذرد و حتما با شماره نوشته شده در پیام تماس می گیرد و یا به ادرس کانال تلگرام نوشته شده در متن پیام سر می زند. این روزها تبلیغات پیامکی به یکی از بهترین روش ها برای تبلیغات تبدیل شده است زیرا شما با صرف کمترین هزینه تبلیغاتی می توانید در حجم وسیعی تبلیغات انجام دهید. سامانه پیامکی با استفاده از امکاناتی نظیر ارسال سن و جنسیت، ارسال محله ای، بانک شماره های مختلف و … به شما این امکان را می دهد که  به بازار هدفتان پیامک ارسال کنید و هزینه تبلیغاتی خود را صرف تبلیغات برای کسانی که علاقه ای به حرفه شما ندارد، هدر ندهید.

 

SMS-ads-to-attract-customers-in-the-school

 

خدمات پیامکی که کمک به آموزشگاه ها می کند:

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش گرفتاری های مردم دیگر مثل سابق نمی توان با دیگران در ارتباط بود و از روش های قدیمی برای ملاقات و یا جلسات استفاده کرد .

امروزه بهترین و آسان ترین راه ارتباطی ارسال پیامک است که یکی از کاربردهای  پنل اس ام اس برای آموزشگاه ها و مدارس می باشد. در زیر به برخی از موارد استفاده از سا مانه ارسال sms اشاره خواهیم کرد:

  •  - اطلاع دانش آموزان و اولیا از روند تشکیل کلاس ها
  •  - اطلاع اولیا از روند پیشرفت درسی دانش آموز
  •  - سیستم حضور و غیاب
  •  - برگزاری جلسات
  •  - پرداخت شهریه
  •  - پیام های ضروری

مسلما  موارد بالا و دیگر امکانات سامانه پیامکی دست به دست هم می دهند تا اموزشگاه و موسسه شما با استفاده از این امکانات پیشرفت چشمگیری در جذب داوطلب داشته باشد و دیگر نیازی به صرف هزینه های اضافی جهت تبلیغات نیست.

قابلیت ارسال به بلک لیست

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که امروزه اکثر مردم پیام های تبلیغاتی خود را بلاک کرده اند و پیام شما به دست آن ها نمی رسد، سامانه پیامک با قابلیت ارسال پیامک به بلک لیست این اطمینان را به شما می دهد که پیام شما حتما به دست مخاطب می رسد .

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615022024380242738-31848;