ترابرد به ایرانسل

4.5 از 5 (6 نظر)

ترابرد از رایتل و همراه اول به اپراتور ایرانسل

ترابرد امکانی است که به شما اجازه می‌دهد که بدون تغییر شماره، اپراتور خود را عوض کنید. مثلا شما می‌توانید با شماره 0912 خودتان،‌ ایرانسلی شوید و یا با شماره 0936 که دارید، به کاربران همراه اول بپیوندید. یا اگر از علاقه مندان رایتل هستید، می‌توانید با همان شماره قبلی خود یک سیم کارت رایتل داشته باشید.

البته در ترابرد شما نیاز به دریافت سیم کارت جدید دارید. در واقع پس از انجام عملیات ترابرد، شما سیم کارتی جدید متعلق به اوپراتور مقصد خواهید داشت اما شماره شما همان شماره قبلی با پیش شماره اپراتور مبدا است.

این طرح به دستور سازمان تنظیم مقررات رادیویی به تازه گی اجرایی شده و هم اکنون در فاز آزمایشی قرار دارد و اپراتورها مجازند در هر روز حداکثر روی ۵۰۰ شماره ترابرد انجام دهند. البته مدت فاز آزمایشی یک ماه است و پس از آن احتمالا این محدودیت برداشته خواهد شد.

اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل بلافاصله پس از ابلاغ سازمان مقررات رادیویی، سامانه‌هایی را برای انجام عملیات ترابرد راه اندازی کرده اند. با عملیاتی‌ تر شدن این طرح وبلاگ کارتی اطلاعات بیشتری درباره این طرح در اختیار شما قرار خواهد داد.

ترابرد به ایرانسل

برای تغییر اپراتور از رایتل و همراه اول به ایرانسل و برای آموزش تغییر اپراتور تلفن یا ترابرد پذیری به ایرانسل به آدرسhttp://eform.irancell.ir/Portal/Home/?188479/MNP مراجعه کنید و فرم مربوط را پر کنید. پس از آن باید به یکی از دفاتر ایرانسل مراجعه کنید و با ارائه کارت ملی سیم کارت خود را تحویل بگیرید.

operator-ترابرد

 


 

کد BSC : -70951607606592023635401905-17232;