تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی

4 از 5 (32 نظر)

تفاوت بازاریابی پیامکی و ارتباط پیامکی

ما همیشه دربارۀ بازاریابی پیامکی صحبت می کنیم ، اما نباید برادر بازاریابی پیامکی را فراموش کنیم ، ارتباط پیامکی . بازاریابی پیامکی روش تبلیغاتی بسیار مناسبی برای صاحبان تجارت های کوچک است که از طریق آن می توانند کسب و کار خود را گسترش دهند . در سوی دیگر ماجرا ، از پیامک برای ارتباط با تودۀ عظیمی از افراد استفاده می شود .

پارس گرین هم اکنون با هزاران کسب و کار که از طریق پیامک با کارمندان و مشتریان خود در ارتباط هستند ، همکاری دارد .

به طور مثال مساجد و مراکز مذهبی از سامانه اس ام اس استفاده می کنند ، همچنین شرکت هایی که بیش از ۵۰ کارمند دارند برای ارتباطات و هماهنگی از پیامک استفاده می کنند .

حال از کجا بدانید که کدام یک از این دو روش برای شما کاربرد دارد ؟
ابتدا سوال زیر را از خود بپرسید :
آیا من برای مشتریان خود تخفیف ارسال می کنم یا تنها اطلاعاتی را با آنها به اشتراک می گذارم ؟
اگر شما می خواهید که برای مشتریان خود پیشنهادات ویژه ارسال کنید ، بازاریابی پیامکی روش مورد علاقه شما خواهد بود . اما ، اگر فقط می خواهید که پیامک هایی حاوی اطلاعات مهم یا اطلاعیه را برای تعداد زیادی از مردم ارسال کنید ، ارتباط پیامکی راهکار بهتری برای شما خواهد بود .
مطمئنا هر دوی این روش ها از طریق یک پنل صورت می گیرند . برای این که مفهوم این دو متد را بیشتر درک کنید از هر کدام برایتان یک مثال می زنیم تا شما متوجه شوید کدام روش برایتان مناسب است .

پنل ارسال پیامک

بازاریابی پیامکی
تولد یک سالگی فست فودمان را جشن می گیریم ! امروز بین ساعات ۱۸ تا ۲۰ به ما سر بزنید و با نشان دادن این پیامک یک چیزبرگر مهمان ما باشید .
ارتباط پیامکی
گردهمایی اساتید سه شنبه ساعت 11 در سالن اجتماعات دانشگاه تهران
همانطور که می بینید ، بازاریابی پیامکی بر روی پیشنهادی که ارائه می کند تمرکز دارد ، در حالیکه مثال دوم تنها در حال به اشتراک گذاری اطلاعات است . فرقی ندارد که از کدام روش استفاده می کنید ، همیشه با مشتریان خود صادق باشید . هیچ وقت به صورت همزمان از این دو روش استفاده نکنید . این کار اعتبار خبرنامه پیامکی شما را از بین می برد .

اگر علاقه دارید که از سامانه پارس گرین نمایندگی کسب کنید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .
در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

برای برخورداری از این امکانات عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607608402019-1898191059-10296;