تفاوت سامانه پیام کوتاه با مودم جی اس ام

3.98 از 5 (28 نظر)

تفاوت سامانه پیام کوتاه با مودم جی اس ام (gsm)

gsm-modem-مودم-جی-اس-ام-اس-ارسال-انبوه-پیامک

شاید با دیدن تعرفه های ارسال اس ام اس  این سوال برایتان پیش آید که چرا قیمت ارسال SMS با استفاده از GSM مودم، ارزانتر از قیمت ارسال SMS از طریق اینترنت است؟ برای اطلاع از پاسخ خود به مطالب زیر دقت کنید:

1- ارسال SMS بوسیله GSM مودم بسیار زمان بر می باشد بعنوان مثال ارسال 10 هزار SMS بوسیله GSM مودم 20 ساعت زمان خواهد برد ، در حالیکه ارسال همین مقدار SMS بوسیله اینترنت در 10 دقیقه انجام می پذیرد!

2- SMS های ارسال شده با GSM مودم غالبا چند ساعت بعد از ارسال به موبایل مخاطب می رسند لذا حجم بسیاری از SMS های شما در ساعات پایانی شب و .. به مخاطب می رسد و این موضوع بر روی تبلیغ شما اثر منفی می گذارد ، در حالیکه در ارسال SMS از طریق اینترنت SMS ها فورا به مخاطب خواهد رسید.

3- در ارسال SMS از طریق برخی از نرم افزارهای سازگار با GSM مودم شما امکاناتی از قبیل ارسال SMS فارسی ، ارسال SMS های چند پارتی و ارسال با نام تجاری و دریافت SMS را نخواهید داشت در حالیکه در ارسال SMS از طریق اینترنت همه امکانات فوق در اختیار شما قرار خواهد داشت جی اس ام یک روش مبتدی و بدون بازدهی و حتی ضرر رسان  هم هست.

4- از آنجا که ارسال SMS بوسیله GSM مودم معمولا بصورت ارسال به لیستی از شماره موبایلهای رندوم و بر اساس پیش شماره های مورد نظر شما انجام می شود و چون برخی از پیش شماره ها در بین چند شهر مشترک می باشد لذا ارسال SMS به این شیوه برای تبلیغات محلی (شهری) مناسب نیست.

5- سیم کارتهای مربوط به اپراتورهای ایران دارای محدودیت ارسال SMS در روز می باشند و با هیچ سیم کارتی نمی توان بیش از 1500 پیامک در روز ارسال کرد. لذا ارسال از طریق GSM مودم محدود به روزانه 1500 عدد می باشد در حالیکه ارسال پیام کوتاه از طریق اینترنت دارای هیچگونه محدودیتی در روز نمی باشد.

 

امیدواریم با بیان این چند نکته کوتاه به بهینه بودن پنل های پیامک پی برده باشید.

همچنین با مطالعه امکانات پنل پارس گرین از اینجا می توانید خیلی بهتر تصمیم گیری کنید.

پس دیگر درنگ جایز نیست همین حالا عدد 2000 را به 10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر ثبت نام خود را انجام دهید تا علاوه بر پنل رایگان پیامک از خطوط هدیه پارس گرین که هم قابلیت ارسال و هم دریافت دارند استفاده کنید.

 

ثبت-نام

کد BSC : -70951607610372020-2094576356-10244;