تکنولوژی های جدید برای پیامک های تبلیغاتی

4 از 5 (38 نظر)

امکانات بروز برای ارسال پیام های تبلیغاتی

بعد از کدهای QR یا واقعیت افزوده ، از زمانی که برترین برندها به سراغ بازاریابی و تبلیغات پیامکی و موبایلی رفته اند ، در انتظار گرایش بزرگ بعدی هستند که منجر به تراکنش ، فروش و معامله بیشتر با مشتریان شود.

درست در همین لحظه ، بازاریابان و شرکت ها در حال یکپارچه سازی و تلفیق طرح های هر روزه خود با موبایل هستند ، چرا که این رسانه محبوبیت و کارکرد دارد. اما از سال جدید چه انتظاری می توانیم داشته باشیم ؟ بازاریابان باید بر روی موبایل و تبلیغات پیامکی بیشتر سرمایه گذاری کنند و نگاهشان به تکنولوژی های جدیدی باشد که با آنها بتوانند با مصرف کنندگان ارتباطات بیشتری داشته باشند.

انواع مختلفی از رسانه ها وجود دارند که بازاریابان می توانند برای افزایش برندشان از آنها استفاده کنند ، بنابراین چرا به سراغ موبایل و پیامک می آیند ؟ موبایل ها و تبلیغات پیامکی دقیقا چه چیزی دارند ؟

در واقع ، آنها دامنه گسترده ای از فرصت ها را برای دستیابی به مشتریان ممکن فراهم می کنند ، و برای آنها پیامک های قدرتمندی ارسال می کنند که منجر به اقدام و واکنش آنها می شود . این فرصت ها : کدهای اسکن شونده ، تبلیغات و آگهی های بینامتنی و برنامه های کاربردی موسیقی و فیلم ، تبلیغات محصور در منطقه جغرافیایی و … می باشد.

ما در زمانه ای به سر می بریم که کسب و کارها در تکنولوژی ها مبتکر و خلاق هستند ، و کسانی که در این بین جذاب ترین تکنولوژی ها و رسانه هایی را پیدا کنند که انعطاف پذیرتر و موثرتر باشند ، در واقع کسانی هستند که به بازاریابان اجازه می دهند تا پیامک هایی را در مناسب ترین زمان به مصرف کننده ارسال کنند .

موبایل به یک کانال ارتباطی روز به روز مرسوم تر در میان روش های تبلیغاتی ترجیحی کسب و کارها تبدیل شده است .

اما چه انتظاری باید از بازاریابی و تبلیغات پیامکی سال پیش رو داشت ؟

خوب ، واقعیت افزونه موبایل ، NFC  و پرداخت های موبایلی قصد ایجاد یک تغییر بزرگ را در بازاریابی و تبلیغات موبایلی و پیامکی دارند . در حقیقت ، امروزه پرداخت های موبایلی در برخی از شرکت ها مانند Pay Pal 250% افزایش داشته اند و دستگاه های NFC در نهایت به پرداخت موبایلی اجازه خواهند داد تا به لطف ظرفیت شان برای اجازه دادن به پرداخت های بدون تماس ، جایگزین کارت های اعتباری شوند .

 

مطالب مرتبط :

   -  سامانه ارسال پیامک

   - وب سرویس ارسال اس ام اس

   - انواع ارسال پیامک زمانداز

اگر علاقه دارید که از سامانه جامع پارس گرین نمایندگی کسب نمایید ، با ما تماس بگیرید . کارشناسان فنی پارس گرین می توانند شما را بابت دریافت پنل نمایندگی راهنمایی کنند .

جهت استفاده از سامانه جامع مدیریت هوشمند پیامک عدد 2000 را به 10001391 پیامک کنید یا از لینک زیر اقدام فرمایید.

ثبت-نام-سامانه-پیامکی

کد BSC : -70951607608412019-93732690-10436;