خرید سامانه اس ام اس

4.25 از 5 (4 نظر)

خرید سامانه اس ام اس

سامانه اس ام اس یکی از نیاز های مهم شرکت ها ، سازمان ها و نهاد های مختلف می باشد. در حال حاضر بیشتر موسسات ، سازمان ها ، بانک ها ، دفاتر ثبت ، فروشگاه‌های اینترنتی و تقریباً بیشتر کسب و کارها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه های خود اقدام به خرید پنل اس ام اس جهت ارسال و دریافت هوشمند sms های خود می نمایند.

یکی از مهمترین کاربردهای پنل پیامک تحت وب قابلیت اتصال آن به نرم افزار های خارجی یا همان وب سرویس اس ام اس است، این کاربرد باعث می شود تا نرم افزار های کاربردی دیگر قادر باشند در شرایط مختلف پیامک ارسال نمایند.

ارسال-اس-ام-اس

 


 

برای خرید و ارسال پیامک از سامانه اس ام اس در عرض 3 دقیقه:

1 – فرم ثبت نام را در سایت https://www.parsgreen.com پر نمایید.

2 – پس از تکمیل فرم نام کاربری و رمز سامانه برای شما ارسال می گردد.

3 – با نام کاربری  و رمز عبور وارد سامانه اس ام اس خود شوید.

با این سامانه اس ام اسی می توانید ارسال انبوه پیامک ، ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی داشته باشید و یا حتی می توانید با تامین شارژ پیامکی مورد نیاز خود به کل شماره های شهر خود پیامک ارسال نمایید، کاربردهای سامانه پیام کوتاه بسیار زیاد بوده و تست ارسال پیامک رایگان می باشد و می توانید با هزینه اندک ، تبلیغات مورد نظر خودتان را به مخاطبان مورد نظرتان ارسال نمایید و یا به آنها از طریق پیامک اطلاع رسانی کنید.

Buy-SMS-panel-خرید-سامانه-پیام-کوتاه


 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

برای خرید سامانه پیامک کافیست عدد 2000 را به 10001391 ارسال فرمایید و یا از لینک زیر اقدام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607602552023457417242-17132;