خرید سامانه پیامک تجاری

4 از 5 (3 نظر)

خرید سامانه پیامک تجاری

شاید شما هم برای اولین بار باشد که با اصطلاح سامانه پیامک مواجه شده‌اید قبل از اینکه به صورت مفصل توضیح بدهیم که پنل اس ام اس چیست و چه کاربردی دارد، باید به این موضوع توجه داشته باشید که آیا سامانه پیامک به کار شما می‌آید یا خیر؟ در ادامه این مطلب به مطالعه درباره کاربرد پنل و مزیت استفاده از آن می‌پردازیم.

Buy-SMS-panel

کاربرد سامانه پیامک

به طور خلاصه ولی جامع، می توان اینگونه توضیح داد که سامانه پیامک برای کسانی کاربرد دارد که دارای فروشگاه یا به طور کلی کسب و کار بزرگی هستند که نیازمند به تبلیغ و معرفی به مشتریانشان هستند. قاعدتاً شما نمی توانید یک پیامک را برای همه شماره هایی که از مشتریان خود دارید ارسال یا send to all کنید. این روش علاوه بر اینکه منطقی نیست، جامعیت هم ندارد و شما را با گستره ای تازه از مشتریان آشنا نخواهد کرد، در نتیجه محصول شما هم معرفی نمی شود. کاراییسامانه پیامک بسیار گسترده است که در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد.

خرید سامانه پیامک تجاری

خرید سامانه پیامک ، روش متداول و همچنین به روزی است تا محصولات خود را معرفی کنید و با مشتریانتان در ارتباط باشید. این روش هم خیلی سریع و هم بی واسطه است. برای مثال برای پخش تراکت شما به گروهی از نیرویِ کار انسانی نیاز دارید که نقش واسطه ای را ایفا می کنند و همانطور که تا به الآن متوجه شده اید و تجربه کسب کرده اید، روشِ پخش تراکت دردسرهای زیادی دارد تا اینکه سود دهی بالایی داشته باشد.

مزیت استفاده از سامانه پیامک

به طور کلی، از مزیت استفاده از سامانه پیامک می‌توانیم این گونه بگوییم که با خرید پنل اس ام اس فقط به یک شهر و منطقه خاص محدود نمی‌شوید. شما می‌توانید مشتریان خود را در شهرهایی که خودتان مدنظر دارید، پیدا کنید.

امروزه گوشی همراه، یک وسیله جدایی‌ناپذیر از ما است؛ پس، سرمایه گذاری روی آن می‌تواند برای آینده کسب و کار شما از آن چیزی که تصور می‌کنید، موثرتر واقع شود.

سامانه پیامک در واقع، مانند یک اپلیکیشن عمل می‌کند که به شما دسترسی می‌دهد تا با گروه بیشتری از مشتریان در ارتباط باشید و برای آنان پیامک های انبوه ارسال کنید.

علاوه بر موارد ذکرشده، خرید پنل اس ام اس یک قابلیت خیلی ویژه‌ای دارد و آن این است که اگر شما در کسب و کار خود تازه‌کار هستید و به تعداد زیادی از شماره های مشتریان دسترسی پیدا نکرده‌اید، خوب است که بدانید در یک سامانه پیامک برای شما، شماره های حاضر و آماده‌ای وجود دارد تا بتوانید راحت‌تر به مشتریان خود وصل شوید.

خرید سامانه پیامک تجاری فقط به ایجاد رابطه یکطرفه منجر نمی‌شود؛ یعنی به این شکل نیست که فقط شما با مشتریان در ارتباط باشید؛ بلکه می‌توانید از مشتریان خود نیز بازخورد بگیرید. دانستن نظر مشتری به بهتر شدن شما در ارائه محصولات بسیار کمک می‌کند.

وضعیت پیامک های ارسال شده در سامانه

در ادامه، می‌خواهیم به نکته‌ای اشاره کنیم که شاید سوال بسیاری از شما باشد. همانطور که می‌دانید وضعیت پیامک های ارسال شده را در سامانه پیامک می‌توانید بررسی کنید. در این حالت، به شما سه وضعیت نمایش داده خواهد شد، از جمله:

رسیده به گوشی
رسیده به مخابرات
نرسیده به تلفن همراه

نکته مهم در همین آخرین وضعیت است و احتمالاً برای شما سوال پیش آمده باشد که آیا هزینه پیامکی که به گوشی همراه مشتری مورد نظر ارسال نشده است، برگشت داده می‌شود یا اینکه پاسخ، خیر است.

در جواب می‌گوییم که در همه اپراتور و سرشماره‌‌ها، فقط هزینه پیامک‌های نرسیده به مخابرات عودت داده خواهد شد. بنابراین، شما می‌توانید وضعیت پیامک های ارسالی در پنل اس ام اس خریداری‌شده خود را در سامانه به طور منظم مشاهده کنید.

 

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615262024138695727-31700;