خرید پنل اس ام اس

4.44 از 5 (9 نظر)

فعال سازی سامانه اس ام اس پارس گرین

امروزه ارائه خدمات پیامکی به یکی از الزامات شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارها تبدیل شده است در حال حاضر بیشتر سازمان ها، بانک ها، دفاتر ثبت، آژانس های هواپیمایی، فروشگاه‌های اینترنتی و تقریباً بیشتر کسب و کارها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه های خود اقدام به خرید پنل اس ام اس جهت مدیریت هوشمند پیامک های خود می نمایند.

 

پنل-پیامکی-پارس-گرین

 

شرکت پارس گرین دارای خدمات ومحصولات متفاوتی جهت ارائه به شما کاربران عزیز می باشد که یکی از نرم افزار ها پنل اس ام اس پارس گرین می باشد.

پنل اس ام اس شرکت پارس گرین یکی از کامل ترین پنل های اس ام اسی کشور بوده که با داشتن کامل ترین بانک اطلاعاتی ارائه شده  بر اساس کد پستی , شماره های همراه اول و ایرانسل , بانک اصناف کل کشور , ارسال به صورت پستی وجنسی , پیامک زمان دار و دوره ای , وب سرویس پیامک و ... همچنین پشتیبانی شبانه روزی سعی در جلب رضایت شما کاربران عزیز دارد.

این شرکت با داشتن بیش از 900 نمایندگی وچندین هزار کاربر و داشتن چند صد تقدیر نامه از ارگان های مختلف (یک سری از تقدیر نامه ها در سایت موجود است) یکی از محبوب ترین پنل های اس ام اس کشور شناخته شده است.

ثبت نام در پنل اس ام اس پارس گرین رایگان می باشد و می توانید به صورت رایگان ثبت نام نموده و از نزدیک با امکانات و قابلیت های به روز این شرکت آشنا شوید.

 

 

مراحل ثبت نام در سامانه پارس گرین

1.    تکمیل فرم و انجام ثبت نام با کلیک بر روی گزینه ثبت نام.

2.    پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی امکانات پنل اس ام اس در اختیار شما قرار می گیرد.

3.    در پنل پیامکی با استفاده از منوی مدیریت و سپس انتخاب گزینه فعال سازی ، جدولی از سرویس های سامانه پیامکی همراه با امکانات مربوطه را برای بررسی و انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

4.    در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل مربوطه از امکانات آن برای ارتباط با مشتریان خود بهره مند شوید.

خرید-پنل-اس-ام-اس

 

مطالب مرتبط:

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

 

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل پیامکی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 پیامک کنید و یا از لینک زیر جهت ثبت نام اقدام فرمایید:

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

کد BSC : -709516076274020241911900394-11708;