خرید پنل پیامک

4.4 از 5 (5 نظر)

فعال سازی پنل پیامک

سامانه پیامک یکی از نیاز های مهم شرکت ها ، سازمان ها و نهاد های مختلف می باشد در حال حاضر بیشتر موسسات ، سازمان ها ، بانک ها ، دفاتر ثبت ، فروشگاه‌های اینترنتی و تقریباً بیشتر کسب و کارها برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و کاهش هزینه های خود اقدام به خرید پنل پیامک جهت ارسال و دریافت هوشمند اس ام اس های خود می نمایند.

 

 

پنل-پیامک-پارس-گرین

 

پنل پیامک شرکت پارس گرین یکی از کامل ترین پنل های پیامکی  کشور بوده که با داشتن جامع ترین بانک اطلاعاتی ارائه شده  بر اساس کد پستی , شماره های همراه اول و ایرانسل , بانک اصناف کل کشور , ارسال به صورت پستی وجنسی , و ... و همچنین ارائه خدماتی همچون پیامک زماندار و دوره ای , وب سرویس پیامک ، ارسال پیامک انبوه ، ارسال پیامک صوتی و پشتیبانی 24 ساعته  سعی در جلب رضایت شما کاربران  گرامی دارد.

این شرکت با داشتن بیش از 950 نمایندگی و چندین هزار کاربر و داشتن چند صد تقدیر نامه از ارگان های مختلف (یک سری از تقدیر نامه ها در سایت موجود است) یکی از محبوب ترین سامانه های اس ام اسی کشور شناخته شده است.

 

 

 

1.    انجام ثبت نام سریع با کلیک بر روی گزینه ثبت نام .

2.    پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی و تست امکانات پنل پیامک در اختیار شما قرار می گیرد.

3.    در پنل پیامک با استفاده از منوی مدیریت و سپس انتخاب گزینه فعال سازی ، جدولی از سرویس های سامانه پیامک همراه با امکانات مربوطه را برای بررسی و انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

4.    در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل مربوطه می توانید از امکانات آن برای ارتباط با مشتریان مورد نظر خود استفاده نمایید.

خرید-پنل-پیامک

 

مطالب مرتبط:

   -  پنل ارسال اس ام اس

   -  وب سرویس ارسال پیامک

   -  راهنمایی استفاده از پنل پیامک پارس گرین

 

جهت ثبت نام و فعال سازی پنل پیامکی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام فرمائید:

ثبت-نام-پنل-نمایندگی

 

کد BSC : -70951607603382023-948731310-11716;