ساخت دفترچه تلفن پیشرفته در سامانه پیامکی

4 از 5 (41 نظر)

ساخت دفترچه تلفن پیشرفته

دفترچه تلفن جهت ارسال های خودکار پیامک :

این امکان برای کاربران فراهم شده است تا بتوانند تمامی شماره های ارسالی را در سیستم خود ذخیره داشته باشند و با مراجعه به بخش دفترچه تلفن در سامانه ، به ویرایش ، تکمیل و دسته بندی آنها بپردازند . امکانات متعددی برای اضافه کردن شماره به دفترچه تعبیه شده است تا این کار را برای کاربران بسیار ساده ، سریع و دقیق و این امکان را بسیار کاربردی کند .

ایجاد تنوع در پیامک های شما :

با توجه به اهمیت تفکیک مخاطبین ، به منظور جدا کردن نحوه اطلاع رسانی به آنها ، این قابلیت برای کاربران وب سایت فراهم شده است که بدون اتلاف وقت و با سرعت بالایی شماره های خود را در قالب دسته بندی های متفاوت در سیستم وارد کنند و در هر زمان که مایل بودند به صورت جداگانه اقدام به ارسال گروهی به آنها کنند . برای این کار تنها کافی است لیست این افراد را از هر طریق که مایل هستید وارد سیستم کنید . سیستم هوشمند دفترچه تلفن ، این قابلیت را نیز دارد که شماره های ارسالی شما را به صورت خودکار برای شما ثبت و نگهداری کند .

کاربری آسان جهت ارسال پیامک خودکار :

    امکان دسته بندی دفترچه در قالب های متفاوت مانند لیست خانواده ، مشتریان و دوستان .
    امکان محدود کردن سطح دسترسی کاربران سیستم شما به برخی از دفترچه تلفن ها .
    امکان افزودن اعضا ، ویرایش دفترچه با اطلاعات تکمیلی افراد و یا حذف آنها .
    امکان گرفتن خروجی های متفاوت مانند اکسل یا خروجی چاپی از دفترچه ها .
    امکان مقایسه دو دفترچه با یکدیگر برای تعیین شماره های مشترک یا متفاوت .

ایجاد لیست دلخواه جهت ارسال پیامک :

با استفاده از این قابلیت شما می توانید لیست های متفاوت و طبقه بندی شده ای برای سهولت کار ایجاد کنید . تا در زمان لازم با انتخاب طبقه بندی مورد نظر خود ، اطلاع رسانی مناسبی را انجام دهید .

تعریف خصوصیت های ارسالی :

با استفاده از این قابلیت شما می توانید مثلا تاریخ تولد این افراد را به عنوان یک معیار ارسال استفاده و در تنظیمات ارسال در رویدادها از آن به عنوان ارسال خودکار در مناسبت های مشخص شده مانند همین تاریخ تولد افراد استفاده کنید . یکی از شروط لازم برای استفاده از قابلیت ارسال در رویدادها ، تکمیل جزئیات شماره های موجود شما در لیست دفترچه تلفن پنل کاربری تان می باشد .

تعداد نامحدود لیست ها جهت ارسال پیامک :

در این امکان شما می توانید لیست دفترچه ها و دسته بندی های موجود را به تعداد نامحدود ایجاد و در هر لیست نیز به تعداد دلخواه خود شماره اضافه کنید . در هر زمان که مایل باشید این لیست قابل تکمیل شدن ، استخراج از سیستم و یا حذف می باشد . در نظر داشته باشید حداقل داده لازم برای ساخت یک دفترچه تلفن داشتن شماره همراه افراد می باشد .

ساخت خودکار شماره تماس :

در نظر داشته باشید که تمام شماره هایی که شما به آن اس ام اس ارسال می کنید به صورت خودکار و برای تسهیل فرایند ساخت دفترچه تلفن ، به دیتابیس سیستم شما اضافه می شود و آماده است تا شما با مراجعه به دفترچه تلفن خود آنها را دسته بندی ، تکمیل و در زمان های آینده دوباره ارسال کنید .

جهت استفاده از امکانات سامانه پیامکی می توانید به صورت رایگان در سامانه هوشمند پیام کوتاه شرکت پارس گرین ثبت نام نمایید و یا عدد 2000 را به 10001391 پیامک نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607605202020-1950129984-10336;