راهکار عملی برای افزایش فروش و جذب مشتری

4 از 5 (3 نظر)

3 راهکار عملی و فوری برای افزایش فروش و جذب مشتری

 

بازاریابی پیامک

یکی از روش‌هایی که می‌تواند با هزینه بسیار کم سود و درامد شما را به سرعت افزایش دهد، استفاده از بازاریابی پیامکی است، اگر پس از انجام بازاریابی پیامکی هزینه انجام شده را به تعداد مشتری هایی که از این روش بدست آمده است تقسیم کنیم، هزینه جذب مشتری بسیار کم است.

اما بازاریابی پیامکی هم اصول خودش را دارد، بعضی از افراد سعی در ارسال پیامک‌های انبوه بدون توجه به نیاز مخاطب دارند، شاید فیدبک اینگونه پیامک‌ها کمتر باشد، ما همیشه میگوییم از بازاریابی پیامکی برای وفاداری مشتری و ابزاری برای فروش دوباره به مشتریان سابق استفاده کنید. (دوره صوتی بازاریابی و افزایش فروش از طریق پیامک)

بعد از خرید از مشتری تشکر کنید، تاریخ تولدش را ثبت کنید و به صورت خودکار به مشتری پیامک ارسال کنید، زمانی که جشنواره و کمپین های تخفیفی می گذارید یا محصول جدید می اورید به مشتری از طریق ارسال اس ام اس تبلیغاتی اطلاع دهید.

بهترین راه برای اینکه مخاطب شما پیامک شما را بخواند، اجازه گرفتن از مشتری است، زمانی که مشتری از شما خرید میکند از او سوال کنید ایا تمایل دارد که جشنواره ها و تخیفیف ها را برایش پیامک کنید؟ اگر او قبول کند چون خودش این اجازه را به شما داده است با دقت پیامک شما را مطالعه میکند و بازخورد بهتری نشان می دهد.

Use-SMS-marketing

 

افزایش فروش با اینستاگرام

یکی از راه‌های ساده که میتوانید برای افزایش فروش و جذب مشتری، ساخت یک پیج برای کسب و کارتان است، سعی کنید در اینستاگرام محصولات خودتان را با هشتگ‌های مناسب قرار دهید اطلاعات کامل تماس و شیوه‌های پرداخت را بتویسید، افراد زیادی هستند که روزانه ساعات زیادی را در اینستاگرام می چرخیم، چرا از اینستاگرام به عنوان فرصتی برای جذب مشتری نگاه نکنیم ؟ ما میتوانیم محصولاتمان را در اسنتاگرام در دید مشتری قرار دهیم اگر شانس بیاورید و مشتری صفحه شما را فالوو کند یعنی که خودش دنبال تبلیغات شما است و شما میتوانید از این فرصت برای جذب و تبدیل بازدید کننده به مشتری استفاده کنید.

در زمینه بازاریابی و افزایش فروش در اینستاگرام محصولات اموزشی و مقالات اموزشی زیادی وجود دارد.

Sales-with-Instagram

 

ایجاد فروشگاه اینترنتی

حتی اگر در خیابان ولیعصر هم یک مغازه دونبش داشته باشید، مشتریان شما به افرادی که به این خیابان می ایند محدود می شود، بازار اینترنت خیلی بزرگتر از بازار فیزیکی است. این روزها راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات بسیار رایج شده است زمانی که به دوستانم، که از فروش و درامدشان گلایه دارند پیشنهاد می‌دهم که یک فروشگاه اینترنتی راه اندازی کن و محصولات فروشگاه را به صورت اینترنتی در سایت و اینترنت بفروشند.

Create-online-store

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -709516076150020241794564216-31756;