راه های ترغیب مشتریان برای عضویت در ارسال پیامک

4 از 5 (3 نظر)

راه های ترغیب مشتریان برای عضویت از طریق ارسال پیامک

در حالی که بسیاری از کسب و کارها هم اکنون به اهمیت جذب مشتریان از طریق ارسال اس ام اس پی برده اند، اما چگونگی انجام آن می تواند دشوار باشد، توضیحات زیر شما را در نحوه انجام بهتر این کار راهنمایی می کند.

راه-های-ترغیب-مشتریان-برای-عضویت-در-ارسال-پیامک

 

 - استفاده از مشتریان موجود به نفع خود

از مشتریان خود برای عضویت دوستان و آشناهایشان استفاده کنید، شما می توانید به هر مشترک جدید مشوق هایی ارایه دهید که این کار را به نحو احسنت انجام دهند. فراموش نکنید بهترین راه این است که کاربران بواسطه افرادی که آن ها را معرفی کرده اند و به آنها اعتماد دارند عضو شوند.

 - بهترین استفاده از راه های ارتباطی مشتریان موجود

ارسال لینک ها از طریق ایمیل، قرادادن آموزش نحوه عضویت بر روی وب سایت یا پرتال خود، بدین شکل شما کاربرانی را که قصد عضو شدن را دارند اما روش آن را نمی دانند، از دست نمی دهید. از فروشگاه ها با روش هایی مانند چسباندن پوستر استفاده کنید.

 - ایجاد انگیزه

هر کسی از یک تخفیف و کد تخفیف خوب استقبال می کند. سعی کنید تخفیف ها و جوایزی تحریک کننده را پیشنهاد بدید این نیز می توانند در فروشگاه ها مناسب باشد.

 - مطمن باشید که مشترکین از مزایای عضویت آگاه می شوند

در بسیاری از موارد مشترکین از مزایا و خدمات پس از عضویت آگاه نمی شوند، توضیح و روشن ساختن این موارد می تواند نقش مهمی را در عضویت کاربران ایجاد کند.

 - طیف وسیعی از راه های عضویت را ارایه دهید

ارایه روش های مختلف عضویت به نحوی که به همه محدودیت ها غلبه کند، شما را مطمئن می کند که حداکثر ظرفیت ها موجود را استفاده کرده اید.

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607615292024-560718415-32032;