سامانه اس ام اس

3.33 از 5 (21 نظر)

سامانه اس ام اسی پارس گرین

سامانه اس ام اس (SMS - Short Message System) نرم افزاری در بستر اینترنت است که با ارائه امکانات و ابزار های مختلف نرم افزاری ، پیام مورد نظر شما را در قالب اس ام س از طریق خطوط مختلف توسط اپراتورهای متصدی ارسال و دریافت پیامک به مشتریان شما ارسال می کند.

سامانه اس ام اسی یک از راههای  آسان ، ارزان و جذاب برای ارتباط گیری است ارسال اس ام اس متنی یکی از سرویس‌های پرکاربرد برای نهاد ها و افرادی است که می‌خواهند محصولاتشان را با کمترین هزینه تبلیغ کنند تبلیغاتی که نه آنقدر مانند تبلیغ در رسانه ملی ، رسمی است و نه آنقدر مثل تبلیغ در شبکه‌ های اجتماعی غیررسمی است با توجه به هزینه کم تبلیغات پیامکی نسبت به سایر روشهای موجود یکی از بهترین گزینه های پیش روی شما استفاده از سامانه های ارسال و دریافت اس ام اس یا همان پنل است.

 

 

سامانه-اس-ام-اس-پارس-گرین

  سامانه اس ام اس نرم افزاری تحت وب است که پس از وارد کردن نام کاربری و رمز عبور وارد محیط سامانه اس ام اسی خواهید شد و میتوانید از امکانات موجود در ان برای ارتقاء مجموعه خود استفاده نمایید.

سامانه ای ام اسی پارس گرین با تمامی اپراتورهای ارسال و دریافت پیامک در سراسر کشور از پیش شماره های 1000، 021 ، 5000 و ... در تعامل می باشد شما از تمامی این سرشماره ها در ماژول سفارش خط ، شماره انتخاب نموده و خط اختصاصی با تعداد ارقام و شماره های دلخواه انتخاب نمایید و خطوط اختصاصی متعددی برای خود داشته باشید.

 

 

مراحل ثبت نام در سامانه پیامکی

  1.    تکمیل فرم و انجام ثبت نام با کلیک بر روی گزینه ثبت نام.

  2.    پس از ثبت نام یک پنل رایگان برای بررسی امکانات سامانه اس ام اسی در اختیار شما قرار می گیرد.

  3.    در سامانه اس ام اس با استفاده از منوی مدیریت و سپس انتخاب گزینه فعال سازی ، جدولی از سرویس های سامانه پیامکی همراه با امکانات مربوطه را برای بررسی و انتخاب در اختیار شما قرار می دهد.

  4.    در این مرحله با استفاده از گزینه خرید و پرداخت قیمت پنل مربوطه از امکانات آن برای ارتباط با مشتریان خود بهره مند شوید.

 

فعال-سازی-سامانه-اس-ام-اس

 

 

مطالب مرتبط با سامانه اس ام اس :

 

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

جهت ثبت نام و فعال سازی سامانه اس ام اسی پارس گرین عدد 2000 را به سامانه10001391 ارسال کنید و یا از لینک زیر اقدام نمایید:

ثبت-نام-پنل-اس-ام-اس

کد BSC : -709516076264920241778073891-11772;