سامانه پیامکی بیمه رازی

4 از 5 (5 نظر)

سامانه پیامک بیمه رازی

همواره در دفاتر بیمه سه مورد اساسی وجود دارد : 1- ارتباط با انواع مشتری 2- اطلاع رسانی موارد مهم 3- مبحث ارسال تبلیغات جهت جذب مشتری ، هر کدام از این موارد برای دفاتر بیمه از اهمیت بالایی برخوردار است. مخصوصا برای مجموعه ای همچون بیمه رازی که از اعتبار بالایی در امور بیمه ای کشور برخوردار بوده و به رضایت مشتری اهمین زیادی قائل می باشد از این رو برای انجام هرچه بهتر و سریع تر امور بیمه ای، ما پنل پیامکی پارس گرین را به شما پیشنهاد می کنیم.

برخی از ابزار سامانه پیامکی:

  1- ارسال پیامک زمان دار: یکی از مواردی که در ارسال پیامک اطلاع رسانی بسیار پر اهمیت می باشد اطلاع رسانی از زمان انقضای بیمه می باشد.

  2- ارسال پیامک هوشمند از فایل اکسل: کاربرد این ابزار برای شرکت های بیمه بدین صورت است که مثلا شرکت قصد دارد میزان هزینه ی بیمه تعداد زیادی از مشتریان را از طریق پیام اطلاع رسانی کند برای این مورد شما می توانید شماره و متون مشتریان را در فایل اکسل وارد کنید و پس از تکمیل در سیستم آپلود نمایید و ارسال را به صورت یکجا انجام دهید .

  3- گزینه تبریک تولد و مناسبت های دیگر: تولد افراد بهانه ایی خوبی است که از طریق پیامک با مشتری خود در ارتباط باشید که با ارسال پیامک حس خوب در مشتری ایجاد کرده و هم خود را به افراد یادآوری می کنید.

  4- باشگاه پیامکی مشتریان: این گزینه این امکان را به شما می دهد به مشتریانی  که پیام تبلیغاتی خود را مسدود کرده اند ارسال پیامک انجام دهید .

سامانه-پیامکی-بیمه-رازی

 


 

لطفا برای بهرهمندی از امکانات سامانه پیامکی و دریافت راهنمایی های بیشتر به وسیله لینک زیر یا ارسال عدد 2000 به 10001391 در سامانه جامع پارس گرین ثبت نام نمایید.

ثبت-نام

کد BSC : -70951607606122023841097039-16288;