سامانه پیامک برای طراحان سایت

4 از 5 (3 نظر)

سامانه پیام کوتاه برای طراحان سایت

یکی دیگر از مشاغلی که میتوان درباره تکنیک های بازاریابی و تبلیغات برای آن صحبت کرد طراحی وب است. شغل طراحی وب اگر بخواهیم حرفه ای باشد باید به صورت تیمی انجام شود. انجام تمام مراحل طراحی و کد نویسی توسط یک نفر کار غلطی است که گاهی موجب کاهش آمار محبوبیت ما در بین مشتری هایمان میشود. در این مقاله میخواهیم درباره چند نکته کوتاه اما کاربردی برای بازاریابی و تبلیغات طراحی وب صحبت کنیم تا کمکی به شما طراحان عزیز باشد. با ما همراه باشید.

دریافت پنل پیامک نمایندگی برای طراحان سایت

مطمعنا زمانی که شما یک سایت را تهیه می کنید، مشتری شما می خواهد که سیستم پیامکی سایت را نیز فعال کنید تا زمانی که اتفاقی از جمله خرید در سایت رخ می دهد به مشتری و مدیر سایت پیامک ارسال شود. ممکن است شما برای این کار یک پنل اس ام اس تهیه کنید و در اختیار مشتری خود قرار دهید که در واقع هیچ سودی از این کار نصیب شما نمی شود و یا ممکن است کلا از انجام این کار منصرف شوید و فرصت یک درامد پایدار و فعال را از دست بدهید.

پیشنهاد ما به طراحان سایت این است که با تهیه یک پنل نمایندگی، به مشتریانی که برای آن ها سایت طراحی می کنند پنل اس ام اس  نیز از مجموعه خود فعال کنند. با استفاده از این روش نه تنها شما مبلغی را بابت تهیه پنل از مشتری دریافت می کنید بلکه هر زمان که مشتری شما پنل اس ام اس خود را شارژ می کند شما نیز از شارژ کاربر سود دریافت می کنید و یک درامد فعال و پایدار دارید. در واقع شما بازاریابی خود را بر روی طراحی سایت انجام داده اید و حالا که مشتری جذب کرده اید بهتر است از این فرصت نهایت استفاده را ببرید.

سامانه پیام کوتاه با قابلیت هایی همچون خط خدماتی رایگان برای ارسال پیامک به بلک لیست و ارسال سریع، این امکان را برای مدیران سایت فراهم کرده است که به راحتی به احراز هویت کاربران خود بپردازند و در واقع با ارسال پیامک با هزینه بسیار کم با مشتریان خود در ارتباط باشند و مجموعه پارس گرین این اطمینان را می دهد که پیامک شما در کمتر از 30 ثانیه به دست مشتری برسد. شاید در چند سال گذشته زمانی که شما در یک سایت ثبت نام می کردید برای فعال سازی باید لینکی را که به ایمیل شما فرستاده می شد را باز می کردید و مشکلاتی از جمله نداشتم ایمیل، فراموشی رمز ایمیل، عدم دسترسی به ایمیل و … ممکن بود باعث شود که کاربر از ثبت نام در سایت منصرف شود. اما امروزه با استفاده از قابلیت های پنل اس ام اس تمام این موارد با استفاده از پیامک انجام می شود.

سامانه-پیامک-برای-طراحان-سایت

 

تکنیک اول: کارهای متفاوت انجام دهید

اصولا طراحان سایت به دو دسته تقسیم میشوند. طراحان کپی کار و طراحان خلاق، منظور از کپی کار این نیست که همه کد ها و اجزاء سایت ساخته دست خود طراح باشد و از هیچ جا کمک نگیرد.نه.استفاده از منابع مختلف خیلی خوب است اما به شرطی که همان را عینا کپی نکنیم. به این طریق هم حق صاحب اصلی طرح را پایمال کرده ایم و هم خود ما ضرر میکنیم. چه ضرری؟ بزرگترین ضرر برای یک طراح وقتی است که آنقدر از کار های دیگران کپی کرده که خلاقیت خود را از دست داده است. طراح خلاق کسی است که بعد از ایده گرفتن از کار های دیگران خو مولد یک ایده نو باشد.این چنین طراحی خیلی زود به محبوبیت میرسد و با نشان داده شدن تعدادی از کارهایش خیلی ها مشتاق میشوند تا سایتشان را چنین فردی طراحی کند.روش بازاریابی از این بهتر؟

تکنیک دوم: از سئو بهره ببرید

برای داشتن مشتری های بیشتر به چه چیزی نیاز دارید؟ دیده شدن. و این دیده شدن از چه راه هایی ممکن است؟ راه های زیادی وجود دارد. تبلیغات و غیره. یکی از این راه ها هم معرفی خدمات از طریق سایت خودتان است. شما به عنوان یک تیم طراحی سایت باید یک وبسایت شکیل و مناسب برای خود داشته باشید. زیرا نشان گر نحوه عملکرد شماست.

برای تهیه پنل اس ام اس برای وب سایت خود می توانید از قابلیت های سامانه پیامکی استفاده نمایید.

 

در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید یا سوالی برایتان پیش آمده است ، با بخش پشتیبانی پارس گرین به شماره تلفن 02141757000 تماس بگیرید .

 

telephone

مشاوره-رایگان

کد BSC : -70951607616292024-1659948070-31884;